Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu: polski design już 4 i 5 września w Hali Stulecia. Znamy wystawców!

mat. prasowe

TRŁ WROCŁAW! to pierwsza w 8-letniej historii edycja Targów Rzeczy Ładnych na Dolnym Śląsku. Każda odsłona tego wydarzenia przyciąga tysiące klientów, a także projektantów wnętrz i architektów. Na targach swoje produkty pokaże ponad 130 wystawców z całej Polski. Na liście znalazły się marki z ugruntowaną pozycją, jak i znakomici debiutanci. Wrocławskie TRŁ będą wyjątkowe - ma im towarzyszyć specjalna edycja targów Mamaville, najlepszych w Polsce targów dla mam. Obydwa wydarzenia będą miały miejsce jednocześnie w Hali Stulecia.

targi rzeczy ładnych
TRŁ Wrocław!
mat. prasowe

- Kochamy polski design i wierzymy, że można się nim otaczać niezależnie od grubości portfela. Polscy projektanci i ilustratorzy są fantastyczni, coraz częściej uwielbiani i nagradzani za granicą i dlatego pokazujemy ich masowej publiczności. To marki i ludzie, których trzeba znać! Od kilku lat marzyliśmy o pierwszej edycji we Wrocławiu, mieście ze wspaniałą energią. Specjalnie na nasz debiut zaprosiliśmy do Wrocławia ekipę wspaniałych targów Mamaville. Dwa wydarzenia, jeden weekend i jedno miejsce. Nie możemy się doczekać!

mówią organizatorzy Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski.

Wydarzenie TRŁ WROCŁAW! otworzy jesienny sezon targowy w Polsce - odbędzie się w dniach 4-5 września w godz. 11-19 w Hali Stulecia, gdzie, na prawie 5 tys. m kw., pokażą się wystawcy w kilku tematycznych strefach:

 • MEBLE autorskie,
 • CERAMIKA I SZKŁO - od najlepszych, niezależnych manufaktur,
 • PLAKATY I ILUSTRACJE - od czołowych, polskich twórców, 
 • ROŚLINY I KWIATY - oraz wszystko, co jest z nimi związane,
 • naturalne kosmetyki i akcesoria w strefie WELLNESS i EKO, 
 • LAMPY - w oryginalnych formach,
 • TEKSTYLIA - do sypialni i jadalni, 
 • książki i zabawki dla DZIECI,
 • meble VINTAGE,
 • różnorodne AKCESORIA.

Na targach pokażą się projektanci i marki związani z Wrocławiem, ale także najciekawsi twórcy z całej Polski, którzy jak zawsze przygotują specjalne promocje i okazje tylko na targowy weekend.

Wśród wystawców TRŁ WROCŁAW! pojawią się m.in.:

 • wybitni polscy ilustratorzy, jak: Bartosz Kosowski, Aleksandra Morawiak, Malwina Hajduk czy Jakub Zasada,
 • świetni twórcy mebli, ikoniczne marki TRŁ, takie jak: Wood&Paper, Tartaruga, Szyszka i Melyo,
 • w strefie z ceramiką udział potwierdziły marki takie, jak: Hadaki, Balena, Zakwas Studio czy Elemthebrand,
 • w ramach debiutów warto zobaczyć nowe marki: Pasiekę, Gaf Studio, Concrete Souls czy szaromi,
 • w strefie eko pojawią się z kolei marki kosmetyczne: Hagi, Biotika, Mo61 Perfume Lab i Swoye.

TRŁ WROCŁAW! to nie tylko zakupy i inspiracje, ale przede wszystkim niesamowity klimat. To znakomita szansa, aby zobaczyć na żywo to, co najciekawsze i najnowsze w polskim designie, a jednocześnie spędzić świetny weekend z całą rodziną. Podczas targów znajdą coś dla siebie również miłośnicy kawy, napojów i dobrego jedzenia.

Specjalną atrakcją w TRŁ WROCŁAW! w Hali Stulecia będzie strefa targów Mamaville - najlepszych w Polsce targów skierowanych do mam. Na stoiskach ponad 80 wystawców znajdzie się wszystko, co potrzebne do rodzicom i dzieciom w pierwszych latach ich rozwoju. Organizatorzy zaproszą do specjalnej strefy zabawy i na tematyczne warsztaty.

Targi Rzeczy Ładnych to największe targi niezależnego designu w Polsce. Od 8 lat impreza promuje i przyciąga najlepsze marki, projektantów i ilustratorów, a każdą edycję odwiedza ok. 10 tysięcy osób. TRŁ to wyjątkowa selekcja polskich marek i przegląd najnowszych trendów. Towarzyszą im liczne wystawy, spotkania i projekty specjalne, a udział w TRŁ stał się ważnym znakiem jakości. TRŁ to także edycje tematyczne, poświęcone m.in. plakatowi i ilustracji (TRŁ PRINT!) oraz ceramice (TRŁ CERAMIKA!).

TRŁ WROCŁAW!

4-5 września, Hala Stulecia, Wrocław, bilety 10 zł. Wstęp obejmuje wejście na TRŁ WROCŁAW! i Targi Mamaville.

Link do wydarzenia na Facebooku: TUTAJ >>

Więcej informacji znajdziecie na stronach:

Zobacz także: TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT! 11-12 września, Centrum Praskie Koneser, Warszawa >>

  Więcej o:

Skomentuj:

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu: polski design już 4 i 5 września w Hali Stulecia. Znamy wystawców!