Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Be a part of Future Builders – porozmawiajmy!

mat. partnera

Nie tylko w budownictwie, ale również w innych dziedzinach ALUPROF SA poszukuje nowych rozwiązań i wdraża je w swoich strukturach. Dotyczy to między innymi szkoleń czy konferencji online. Spółka - jako jedna z pierwszych w branży - zaczęła organizować spotkania w tej formie, w pełni wykorzystując możliwości, które daje Internet. Okazją do sprawdzenia jej profesjonalizmu jest wzięcie udziału w projekcie Future Builders, który ma zmienić budownictwo jutra.

Be a part of Future Builders – porozmawiajmy!
Be a part of Future Builders – porozmawiajmy!
mat. prasowe

„Future Builders to inicjatywa, dzięki której rozmowy prowadzone dziś zmienią budowy prowadzone jutro - tak, byśmy pojutrze żyli w lepszym świecie” – tak o idei powstania forum mówi Bożena Ryszka, dyrektor działu marketingu i PR Aluprof SA. I rzeczywiście słowo „rozmowa” jest w przypadku tego projektu kluczowe. Organizatorom chodzi o stworzenie przestrzeni wymiany doświadczeń pomiędzy wszystkimi praktykami dziedzin wchodzących w zakres zainteresowania projektu. Głównym jego założeniem jest rozmowa na temat miast przyszłości. Future Builders staje się platformą, na której teoretycy urbanistyki i socjologowie przestrzeni mogą skonfrontować swoje wizje z codzienną praktyką przedsiębiorców budowlanych i zatrudniających ich deweloperów.

Online’owa forma spotkań jest szansą na to, by każdy głos został usłyszany, a każdy ciekawy pomysł zauważony: po pierwsze uczestnicy wydarzenia mają wpływ na treść pytań zadawanych jego gościom. Po drugie mogą komentować poszczególne wątki rozmowy, a tym samym polemizować z jej tezami. Na taką polemikę w tradycyjnej formie konferencji czy zjazdu zwykle nie ma czasu. I ten aspekt jest szczególnie bliski pomysłodawcom „Future Builders”. Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz inspirującą perspektywą.

Dobór gości programu świadczy o randze i rozmachu przedsięwzięcia: to architekci światowej sławy, z ogromnym i budzącym uznanie dorobkiem, o zróżnicowanym i ciekawym portfolio – od biurowców najwyższej klasy po zaskakujące formą i rozwiązaniami domy jednorodzinne. Rozmowy i wymiana doświadczeń z takimi twórcami naprawdę zainspirują: 2. września cykl otworzyła rozmowa z Bogdanem Zahą, a kolejnymi gośćmi będą:

  • Robert Konieczny (16.09),
  • Przemo Łukasik (23.09),
  • Zbigniew Maćków (7.10),
  • Álvaro Leite Siza Vieira (14.10).

Informacje o kolejnych rozmówcach cyklu spotkań będą się pojawiały na bieżąco na stronie www.future-builders.com.

Cykl wywiadów został objęty patronatem Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC, Izby Architektów Rzeczpospolitej Polskiej, Polskiego Związku Firm Deweloperskich i Stowarzyszenia Architektów Polskich. Wydarzenia będą szeroko promowane w mediach branżowych, biznesowych i ogólnoinformacyjnych w kraju i za granicą oraz w sieci. Wśród patronów medialnych znalazły się najbardziej poczytne tytuły architektoniczne w Polsce – Architektura-Murator i Zawód:Architekt.

BE A PART OF FUTURE BUILDERS! Wejdź na: www.future-builders.com i porozmawiaj o przyszłości budownictwa.

Skomentuj:

Be a part of Future Builders – porozmawiajmy!