Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

ArKITekczer tygodnia: carski przepych w szczerym polu

red

Przepych wdarł się też do środka. Finezyjne lampy, ociekające złotem zdobienia... czego chcieć więcej?

Hotel Imperium pod Rzeszowem
Hotel Imperium pod Rzeszowem
fot. Wiktoria Głodowska

Pobyt w Hotelu Imperium pod Rzeszowem dla wielu gości może być niezapomnianym przeżyciem. Budynek stara się dostarczyć luksusu, na który dawniej mogły sobie pozwolić tylko wyższe sfery. Ciężko stwierdzić co jest motywem przewodnim architektury, bo pełno tutaj wszystkiego.

Główne wejście zdobi kolumnada wykończona złoceniami. Na jej szczycie znajduje się taras, którego strzegą dwa groźnie wyglądające złote lwy. "Bogato" wygląda również sam dziedziniec ozdobiony gipsową rzeźbą stylizowaną na antyczną Wenus.

Co w środku? Oczywiście ozdobne tapety, złote lampy, ramy luster czy nawet wieszaki na ubrania. W swej ofercie Hotel Imperium ma także pokój urządzony w tradycyjnym stylu chińskim oraz bardziej nowoczesnym, europejskim. Zatem każdy powinien tutaj odnaleźć coś dla siebie.

Hotel Imperium pod Rzeszowemfot. Wiktoria Głodowska

 

*arKITekczer tygodnia to cykl artykułów, w których prezentujemy Wam wpadki budowlane, fatalne rozwiązania architektoniczne i brzydkie budynki znalezione przez fanów strony na Facebooku - POLISZ ARKITEKCZER. Jeśli znalazłeś brzydki budynek lub w Twoim mieście sknocili jakąś inwestycję, zrób zdjęcie, opisz sprawę i prześlij na adres: pisznapolisz@gazeta.pl. Resztą zajmiemy się my!

Skomentuj:

ArKITekczer tygodnia: carski przepych w szczerym polu