Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Międzyborska 11. Eleganckie osiedle na warszawskiej Pradze

red

Minimalistyczny kompleks zaprojektowała warszawska pracownia Grupa 5 Architekci

Osiedle "Międzyborska 11" na warszawskiej Pradze zostało zaprojektowane przez stołeczną pracownię Grupa 5 Architekci. Przyszłym lokatorom oferuje 154 mieszkania o średnim i wysokim standardzie wykończenia. Architekci projektując zespół mieszkań chcieli zachować zielony charakter miejsca rozbijając zabudowę na poszczególne budynki oraz wynosząc płytę garażu w taki sposób, by całkowicie ukryć jezdne ciągi komunikacyjne.

Dzięki temu zabiegowi powstał "zielony taras", który stał się dodatkową przestrzenią rekreacyjną dla mieszkańców. Projektując poszczególne budynki architekci zastosowali liczne skosy. Mają one kadrować widoki na okolicę i zapewnić optymalne warunki nasłonecznienia mieszkań.

Inwestor zapewnia, że "Międzyborska 11" to także atrakcyjne miejsce do spędzania wolnego czasu. W centralnej jego części powstała strefa zieleni z placem zabaw. W kompleksie znalazło się miejsce na centrum fitness i spa. Powstały też pomieszczenia, w których mieszkańcy będą mogli zostawiać wózki, rowery i inny sprzęt sportowy.

    Więcej o:

Skomentuj:

Międzyborska 11. Eleganckie osiedle na warszawskiej Pradze