Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

"Mieszkać po ludzku", czyli jak?

red

Krakowska Gazeta Wyborcza postanowiła wyjść naprzeciw wszystkim, którzy chcą zamieszkać w mieście. Dziennikarze w specjalnym cyklu starają się odpowiedzieć na pytania nurtujące każdego, kto rozważa zakup mieszkania

Cykl uruchomiony został razem z firmą deweloperską "Miastologia" i wydawnictwem Karakter. Przez kilka tygodni pojawiać się będą materiały, które zawierać będą kompendium wiedzy o rynku mieszkaniowym Krakowa. Wśród nich znajdą się nie tylko zagadnienia związane z kwestiami ekonomicznymi, ale i społecznymi. Dziennikarze będą przyglądać się ludziom, którzy zdecydowali się na przeprowadzkę na peryferia oraz tym, którzy stamtąd uciekli.

W artykułach próbują rozstrzygnąć czy lepsze jest kupno mieszkania czy jego wynajęcie? Czy lepiej zamieszkać w centrum, czy też na przedmieściach? Czy lepiej się żyje na osiedlu grodzonym czy otwartym?

Mieszkać po ludzku , logoMiastologia/GW

To jednak nie wszystko - w akcję chcą zaangażować również czytelników. Dziennikarzom można przesyłać pomysły na to co zrobić, aby mieszkać po ludzku oraz zadawać im pytania. Przesyłać można również swoje spostrzeżenia dotyczące mieszkań i tego jak chcecie, aby były zaprojektowane.

Listy, zdjęcia i krótkie wideo można przesyłać na adres redakcja@krakow.agora.pl. Najciekawsze listy nagrodzone zostaną książkami wydawnictwa Karakter.

    Więcej o:

Skomentuj:

"Mieszkać po ludzku", czyli jak?