Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Warszawa widziana nocą z lotu ptaka. Niesamowite kadry stolicy! [DUŻE ZDJĘCIA]

red

Dla Macieja Margasa muzą jest Warszawa. To jej piękno stanowi dla niego inspirację i pobudza go do działania i tworzenia niesamowitych zdjęć miasta. O fotografie zrobiło się głośno przy jego poprzednim projekcie filmowym "Warszawa 24h timelaps". Teraz powstaje kolejny projekt a pierwsze fotosy obiecują kolejną superprodukcję!

Pod koniec września Maciej Margas planuje ostatnie loty helikopterem nad Warszawą. Podczas przelotów mają powstać kolejne ujęcia do pokazania wyjątkowych widoków na Warszawę z lotu ptaka. Dziś prezentujemy małą zapowiedź tego co nas czeka w nowej produkcji Macieja - w galerii prezentujemy nocne zdjęcia rozświetlonego miasta.

Ciągle trwa crowdfundingowa zbiórka pieniędzy, która pozwoli na wykonanie wideo w technologi 360 stopni i inne dodatkowe ujęcia. Jeśli chcecie wspomóc projekt Macieja zapraszamy na: pomagam.pl. W zamian przewidziane są upominki m.in. w postaci limitowanych wydruków.

Czekając na premierę, która odbędzie się na portalu gazeta.pl zapraszamy raz jeszcze na poprzedni film Macieja Margasa pokazujący 24 godziny z życia Warszawy:

    Więcej o:

Skomentuj:

Warszawa widziana nocą z lotu ptaka. Niesamowite kadry stolicy! [DUŻE ZDJĘCIA]