Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ovo Wrocław - luksusowe mieszkania, biura i pięciogwiazdkowy hotel [WIEŚCI Z BUDOWY]

red

Budowa Ovo Wrocław ma zakończyć się na wiosnę przyszłego roku. W budynku powstaną zarówno małe mieszkania, jak i luksusowe penthousy z 250. metrowym tarasem. Poza funkcją mieszkalną w budynku znajdą się też usługi, biura oraz pięciogwiazdkowy hotel. Jak przebiega budowa i jakie są postępy prac na chwilę obecną? Zobacz zdjęcia w naszej galerii z placu budowy.

Budynek Ovo Wrocław mieści w sobie wiele różnych funkcji. Zostały one rozłożone warstwowo i zmieniają się wraz z kolejnymi poziomami budynku.

Dwa podziemne piętra zostały przeznaczone na parkingi oraz część funkcji hotelowych - znajdzie się tu sala fitness z basenem,wysoka na prawie sześć metrów sala balowa z możliwością podziału na mniejsze sale konferencyjne oraz główna kuchnia hotelu.

Parter zajmą ogólnodostępne lokale usługowe oraz hotelowa restauracja i mniejsze sale konferencyjne. Z parteru zaplanowano także wyjście na wewnętrzny ogólnodostępny dziedziniec.

Kolejne kondygnacje zajmą pokoje hotelowe. Największy - prezydencki będzie składał się z przestronnego pokoju dziennego, osobnej sypialni, gabinetu i dwóch łazienek, a z jego okien będzie roztaczał się widok na zieleń parkową. Te piętra są już w całości wybudowane, a we wnętrzach trwają prace wykończeniowe. W niektórych pokojach powoli zaczynają pojawiać się już tapety.

Trzecie piętro to przestrzeń biurowa zaplanowana zarówno jako open space, jak również w postaci małych wydzielonych pomieszczeń.

Wyżej znajdują się już tylko mieszkania. Od niedużych ok 25. metrowych do zajmujących najwyższe kondygnacje rozległych penthousów. Największy będzie miał powierzchnię 250 m kw., 200-metrowy taras i widok na Ostrów Tumski, Panoramę Racławicką i park Słowackiego. Drugi, 200 metrowy będzie za to mógł się pochwalić jeszcze większym 250. metrowym tarasem. W sumie w budynku powstanie 170 mieszkań. W mieszkaniach są już ściany wewnętrzne, pojawia się stolarka oraz instalacje.

Ciekawostką w budynku jest, że na piętra mieszkalne będzie docierała także winda kuchenna, a hotelowa kuchnia na specjalne życzenie właścicieli mieszkań będzie mogła dowozić do mieszkań zamówione posiłki.

Za projekt budynku odpowiada pracownia Gottesman-Szmelcman Architecture.

O tym czy nowy budynek zachwyci także architekturą i wykonaniem będziemy mogli przekonać się już na wiosnę przyszłego roku, kiedy to mają zakończyć się wszystkie prace budowlane, a budynek, ma zostać przekazany do użytku.

Tutaj powstaje budynek Ovo Wrocław:

    Więcej o:

Skomentuj:

Ovo Wrocław - luksusowe mieszkania, biura i pięciogwiazdkowy hotel [WIEŚCI Z BUDOWY]