Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kto zdobędzie prestiżowy tytuł? Gala wręczenia statuetek BRYŁA ROKU 2015

red

Zakończyły się już obrady jury oraz Wasze głosowanie w konkursie na najlepszy budynek ubiegłego roku. Do kogo trafią zaszczytny tytuł BRYŁY ROKU przekonamy się już 27 kwietnia na uroczystej gali wręczenia statuetek. Możesz być na niej razem z nami.

Statuetki, które zostaną wręczone podczas gali BRYŁA ROKU 2015
Statuetki, które zostaną wręczone podczas gali BRYŁA ROKU 2015
BRYŁA

IX edycja przyniosła ze sobą kilka nowości. Do współtworzenia konkursu zaprosiliśmy profesjonalne Jury, które wybrało finałową dziesiątkę obiektów spośród waszych propozycji oraz zadecydowało o przyznaniu swojej statuetki.

Obradom jury przewodniczył redaktor serwisu BRYLA.pl architekt Piotr Czaja. poza nim w skład Jury weszli: Stefan Wrona, architekt, dziekan Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, Jerzy Grochulski, architekt, Wiceprezes Stowarzyszenia Architektów Polski, Wojciech Wagner, urbanista, Naczelnik Wydziału Estetyki M.St. Warszawy, Paweł Stremski, Dyrektor wydawniczy i programowy Gazeta.pl oraz
Agnieszka Gołębiewska, Dyrektor Marketingu, ANWIS. Oczywiście jak co roku przez tydzień także Wy głosowaliście w naszym plebiscycie i to Wy zadecydowaliście do kogo trafi BRYŁA ROKU Internautów.

Nowością jest także zorganizowana po raz pierwszy w historii uroczysta gala podczas której zostaną wręczone zaprojektowane specjalnie na tą okazję statuetki BRYŁY ROKU. Poza wręczeniem statuetek wieczór 27 kwietnia będzie też okazją do wysłuchania wykładów prof. Ewy Kuryłowicz z pracowni Kuryłowicz & Associates oraz przedstawiciela pracowni JEMS Architekci. Gala będzie też okazją do osobistego spotkania i porozmawiania z architektami, którzy zaprojektowali nominowane budynki - takiej okazji nie powinien przegapić żaden miłośnik architektury.

Aby wziąć udział w gali i na żywo zobaczyć wszystkie wydarzenia zaplanowane podczas tego specjalnego wieczoru wystarczy, że zostawicie nam tutaj swój adres mailowy. Dla pierwszych osób mamy przewidziane miejsca na naszej widowni. osoby, które znajdą się w gronie szczęśliwców dostaną w odpowiedzi druk zaproszenia wraz z prośba o potwierdzenie obecności poprzez podanie imienia i nazwiska.

Dla tych, którzy nie będą mogli osobiście pojawić się na wydarzeniu zaplanowaliśmy transmisję na żywo na naszym profilu w serwisie Facebook. Start transmisji około godziny 18, 27 kwietnia 2016.

Bądźcie razem z nami i wspólnie twórzmy to wydarzenie!

    Więcej o:

Skomentuj:

Kto zdobędzie prestiżowy tytuł? Gala wręczenia statuetek BRYŁA ROKU 2015