Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Karty do gry Architektura w Szczecinie

red

Szczecin ostatnio gra bardzo dobrą architekturą, my być może już niedługo będziemy mogli zagrać kartami z najlepszymi budynkami ze Szczecina. Pomysł na świetną zabawę i ciekawą pamiątkę z wypadu do "małego Paryża.

Karty do Gry Architektura w Szczecinie
Karty do Gry Architektura w Szczecinie
S.LAB

Na pomysł stworzenia kart z wizerunkami budynków na kartach wpadł Tomasz SachanowiczS.LAB architektura. Szczecińskie Przełomy, Filharmonia, ale i dużo innych budynków, które warto odwiedzić podczas wizyty w Szczecinie zastąpiły klasyczne postaci dam i królów kojarzone z typowymi kartami.

Opracowaliśmy ciekawy projekt promujący Szczecin i jego architekturę (nie tylko zdobywające nagrody architektoniczne asy Filharmonię i Centrum Dialogu Przełomy). Według nas Karty Architektury w Szczecinie będą interesującą pamiątką z wizyty w Szczecinie jak też atrakcyjnym obiektem kolekcjonerskim. W tej chwili jesteśmy na etapie gromadzenia funduszy na wydanie kart z udziałem firmy specjalizującej się w produkcji gier karcianych. W związku z powyższym próbujemy zainteresować projektem publiczność oraz osoby, firmy i instytucje gotowe wesprzeć nas medialnie lub finansowo w realizacji projektu.

W skład zestawu wchodzą 54 karty do gry rozmiaru pokerowego, na których znalazły się wizerunki 52 budynków ze Szczecina. Na kartach znalazły się też podstawowe informacje o obiektach wraz z datą ich powstania.

Czy już niedługo Szczecin zyska poza niezwykłymi budynkami także bardzo ciekawą pamiątkę? Trzymamy kciuki za realizację projektu.

Wszystki zainteresowanych szczegółami związanymi z realizacją projektu zapraszamy na profilu Architektura w Szczecinie w serwisie Facebook.

    Więcej o:

Skomentuj:

Karty do gry Architektura w Szczecinie