Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowe oblicze BIM [KONFERENCJA]

red

Wykorzystanie technologii BIM pozwala osiągnąć znaczne oszczędności podczas realizacji inwestycji i jej późniejszej eksploatacji. Wg szacunków brytyjskich, gdzie projektowanie BIM jest już obowiązkiem w inwestycjach publicznych, wdrożenie tej technologii może przyczynić się do dwukrotnego przyspieszenie trwania budów i zmniejszenie ich kosztów o 1/3. Wirtualny model budowli obejmujący również zagadnienia branżowe staje się wstępną realizacją inwestycji i pozwala na eliminację błędów już na początkowym etapie cyklu jej życia.

Nowe oblicze BIM
Nowe oblicze BIM
mat. prasowe

Konferencja NOWE OBLICZE BIM ma przyczynić się do popularyzacji technologii BIM w Polsce. Prelegentami będą polscy oraz zagraniczni specjaliści zajmujący się na co dzień problematyką BIM. Wśród prelegentów znajdą się m.in. .Dr Ilka May - Arup, Antonio Ruivo Meireles - ndBIM Virtual Building, Ákos Rechtorisz - GRAPHISOFT, Paweł Wierzowiecki - Graph'it Studio, Maciej Dejer M.A.D. Engineers, Miklós SzĂśvĂŠnyi-Lux GRAPHISOFT. Wydarzenie ma charakter szkoleniowo-naukowy i skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką BIM, w tym architektów, inżynierów, projektantów, deweloperów, urzędników, wykonawców i producentów wyrobów budowlanych, a także nauczycieli akademickich i studentów. Organizatorzy konferencji zapraszają wszystkie osoby zainteresowane zastosowaniem najnowszych technologii informatycznych w przygotowaniu i kierowaniu procesami inwestycyjnymi.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP, Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami oraz WIREP. Sponsorami konferencji są : 3Dconnexion, BIMestiMate, iSpot, KLER, VANK i VASCO.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie www.wsc.pl/BIM2016

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowe oblicze BIM [KONFERENCJA]