Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Fasada Roku 2016 - 10. jublieuszowa edycja konkursu

red

To już dziesiąta, jubileuszowa edycja konkursu na Fasadę Roku organizowanego przez firmę Baumit. Przypominamy architektom, inwestorom i wykonawcom o możliwości zgłoszenia budynków, termin upływa 31 grudnia 2016 roku.

baumit, fasada roku 2016
Plakat konkursu Fasada Roku 2016
materiały prasowe

 W jubileuszowej odsłonie zmagań o tytuł „Fasada Roku”, zainaugurowanych z początkiem czerwca br., w szranki mogą stanąć obiekty zrealizowane w 2016 r. Wystarczy prawidłowo wypełnić elektroniczny formularz dostępny na oficjalnej stronie konkursu: www.fasadaroku.pl, pamiętając przy tym o załączeniu dokumentacji zdjęciowej. 

Podobnie jak w ubiegłych latach, zgłaszane – przez inwestorów, architektów, wykonawców i zarządców – obiekty klasyfikowane są w 5 kategoriach: „budynek jednorodzinny nowy”, „budynek wielorodzinny nowy”, „budynek po rekonstrukcji i adaptacji”, „budynek wielorodzinny” oraz „budynek po renowacji”. Oznacza to, że o zwycięstwo może walczyć w zasadzie każda inwestycja, na której elewacji zastosowano kompletną technologię Baumit: system ociepleń, system tynkowy z wykończeniem lub program produktów renowacyjnych z wykończeniem.

 Na zwycięzców poszczególnych kategorii czekają atrakcyjne nagrody: prestiżowy tytuł „Fasada Roku 2016” i 10 tys. zł. Triumf w konkursie daje bowiem laureatom pewne miejsce w międzynarodowej odsłonie projektu – Baumit Life Challenge, wprowadzając ich do gry o jeszcze większą stawkę.

Sylwetki pretendentów do tytułu „Fasada Roku 2016” prezentowane są na stronie konkursu: www.fasadaroku.pl. Na pewno nie jest to ostateczna lista kandydatów z aspiracjami do zwycięstwa. Właściwie w obsadzie każdej kategorii można spodziewać się jeszcze wielu roszad – patrząc przez pryzmat poprzednich edycji, najwięcej kandydatur wysuwanych jest w ostatnich dniach regulaminowego czasu. Finalny skład grup wyklaruje się zatem po upływie terminu przewidzianego na zgłoszenia.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Skomentuj:

Fasada Roku 2016 - 10. jublieuszowa edycja konkursu