Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kalbornia Mazury - kompleks 35 domów od Boris Kudlička with Partners

Mat. prasowe/red. WG

W Kalborni, na granicy otuliny Parku Krajobrazowego Wzgórz Dylewskich, powstaje kompleks Kalbornia Mazury. Architekci z pracowni Boris Kudlička with Partners zaprojektowali 35 nowoczesnych domów usytuowanych na prywatnych działkach,

Kalbornia Mazury. Proj. Boris Kudlička with Partners
Kalbornia Mazury. Proj. Boris Kudlička with Partners
Fot. mat. prasowe

Kalbornia Mazury: 35 domów na prywatnych działkach

Kalbornia Mazury to kompleks 35 domów wraz z towarzyszącą im infrastrukturą, zaprojektowanych przez architektów z pracowni Boris Kudlička with Partners. Inwestycja zlokalizowana jest w malowniczej okolicy, na granicy otuliny Parku Krajobrazowego Wzgórz Dylewskich, nad wodami jeziora Dąbrowa Wielka.

W pierwszym etapie powstaje teraz 35 domów o powierzchni od 78 do 109,1 m2, usytuowanych na prywatnych działkach o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu, o powierzchni od 960 do 2 590 m2.

Kalbornia Mazury: nowocześnie i naturalnie

Projekty domów nad jeziorem zawsze zaczynają się od głębokiego zrozumienia otaczającej dane miejsce przyrody. Przed przystąpieniem do tworzenia wstępnej koncepcji, architekci z Boris Kudlička with Partners musieli wnikliwie poznać kontekst krajobrazowy, kształt terenu i charakterystykę jeziora Dąbrowa Wielka. Architekci wybrali drewno, jako główny materiał konstrukcyjny domów.

Kolorystyka wnętrz odwołuje się zatem do odcieni zieleni, szarości i beżu, tworząc atmosferę spokoju i harmonii z otoczeniem. Każdy z domów można dodatkowo spersonalizować, wybierając wariant aranżacji wnętrz i wersję z sauną, kominkiem, jacuzzi, żaluzjami zewnętrznymi lub markizami. Starannie zaprojektowane detale, duże przeszklenia, nieformalna aranżacja wnętrz, czy opalane drewno na części elewacji, nadają każdemu z domów niepowtarzalny charakter.

 

Kalbornia Mazury: przystań, amfiteatr, plaża...

Kompleks oferuje bogate udogodnienia, takie jak prywatna recepcja z lobby, strefa wellness, siłownia, basen zewnętrzny, plaża i restauracja. Powstanie tu również kino plenerowe, amfiteatr, przystań z pomostem oraz stacje ładowania samochodów elektrycznych. Każdy detal wnętrza i zewnętrza został starannie zaprojektowany, aby stworzyć przestrzeń, w której chce się odpoczywać. Niezaprzeczalnym atutem inwestycji jest jej położenie; w połowie drogi między Gdańskiem a Warszawą, blisko szlaków komunikacyjnych trasy S7 oraz nieodległej stacji PKP Działdowo. Malownicza, bogata przyrodniczo okolica daje wiele możliwości spędzania wolnego czasu.

Jednym z inwestorów Kalbornia-Mazury jest Boris Kudlička. Już teraz można umówić się na spotkanie i wizytę w domu pokazowym.

 

    Więcej o:

Skomentuj:

Kalbornia Mazury - kompleks 35 domów od Boris Kudlička with Partners