Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Osiedle Neo Natolin w Warszawie w sierpniu powita pierwszych mieszkańców. To projekt pracowni APA Wojciechowski

Mat. prasowe

Dobiega końca budowa pierwszego etapu osiedla domów jednorodzinnych Neo Natolin, w ramach którego powstały 84 domy. Przekazywanie lokali pierwszym mieszkańcom rozpocznie się w sierpniu. Inwestycja, projektu APA Wojciechowski, jest realizowana w warszawskim Wilanowie przy ul. Stefana Korbońskiego,

Osiedle Neo Natolin. Proj. APA Wojciechowski
Osiedle Neo Natolin. Proj. APA Wojciechowski
Fot. mat. prasowe

Neo Natolin to warszawskie osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.  Za projekt odpowiada uznana pracownia APA Wojciechowski. Oprócz nowoczesnej architektury osiedle wyróżniają najwyższej jakości rozwiązania zapewniające sąsiadującym ze sobą rodzinom prywatność i liczne udogodnienia. Domy są połączone ze sobą jedynie garażami, co zapewnia maksimum prywatności mieszkańcom. Każdy z lokali mieszkalnych posiada działkę o powierzchni od ok. 580 mkw. do 990 mkw., której 70 proc. to powierzchnia biologicznie czynna. Na terenie osiedla planowane są także liczne zielone przestrzenie, wspólne skwery, staw czy zakątki z małą architekturą.

Budowa osiedla Neo Natolin, projektu grupy deweloperskiej Real Management S.A. w kategorii zabudowy jednorodzinnej, realizowana jest zgodnie z ustalonym harmonogramem. Spółka kończy właśnie prace budowlane przy pierwszym etapie budowy osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położonych w warszawskim Wilanowie.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z postępu prac i dumni z faktu, że nasza oferta spotkała się z tak dużym zainteresowaniem. Sprzedaż na poziomie 95% jest dowodem na to, że projekt skoncentrowany na budowie luksusowych domów jednorodzinnych zdobył uznanie klientów poszukujących wyjątkowego miejsca do życia. Z niecierpliwością czekamy na moment, kiedy będziemy mogli przekazać klucze pierwszym mieszkańcom. Dodam, że jesteśmy właśnie w trakcie przygotowań do rozpoczęcia drugiego etapu budowy - powiedział Arkadiusz Płociński, wiceprezes Real Management S.A.

Przekazywanie lokali i wręczenie kluczy mieszkańcom Neo Natolin rozpocznie się w sierpniu i potrwa do końca września 2024 roku. Deweloper przewiduje, że pierwsi lokatorzy wprowadzą się jeszcze przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia.

Osiedle Neo Natolin. Proj. APA Wojciechowski
Osiedle Neo Natolin. Proj. APA Wojciechowski
Fot. mat. prasowe

Inwestycja, w której znajdują się liczne pro-ekologiczne rozwiązania, od samego początku realizowana jest z dbałością o środowisko naturalne. Każdy z domów został wyposażony w pompy ciepła, rekuperację z odzyskiem ciepła, infrastrukturę dla systemów fotowoltaiki czy miejsce na instalację ładowarki samochodowej. Wszystkie te udogodnienia wpłyną na efektywność energetyczną i ograniczenie kosztów zużycia mediów.

W niedalekiej odległości od powstającego osiedla znajdują się szkoły (w tym jedne z najbardziej prestiżowych w Warszawie), przedszkola, centra medyczne, wielkopowierzchniowe sklepy spożywcze, Galeria Ursynów czy restauracje. Z kolei położenie osiedla Neo Natolin w otulinie Rezerwatu Przyrody Las Natoliński i Lasu Kabackiego zapewni mieszkańcom dostęp do terenów zielonych i zaoferuje wiele możliwości rekreacyjnych oraz sportowych. Inwestycja jest świetnie skomunikowana z centrum Warszawy oraz dogodnie połączona z obrzeżami miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, zapewniające dojazd do stacji metra w zaledwie kilka minut. Dużym atutem jest także bliskość trasy S2.

Inwestycja Neo Natolin jest kolejnym projektem Real Management w kategorii zabudowy jednorodzinnej. Spółka w swoim portfolio posiada także Rezydencje Chojnów oraz Rezydencje Pałacowa.

    Więcej o:

Skomentuj:

Osiedle Neo Natolin w Warszawie w sierpniu powita pierwszych mieszkańców. To projekt pracowni APA Wojciechowski