Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT! 11-12 września, Centrum Praskie Koneser, Warszawa

mat. prasowe

TRŁ FRESH! to wydarzenie, które odbędzie się w ramach Targów Rzeczy Ładnych. W tegorocznej edycji weźmie udział aż 230 wystawców z całej Polski - w Centrum Praskim Koneser zaprezentują swoją ofertę niezależne marki i projektanci. Oryginalne wzornictwo będzie można zobaczyć w formie stacjonarnej 11 i 12 września, następnie targi przeniosą się do wirtualnej przestrzeni, gdzie na portalu www.targirzeczyladnych.pl będzie można kupić wszystkie prezentowane produkty aż do 29 września. Równolegle będą miały miejsce targi TRŁ PRINT!, podczas których najlepsi polscy twórcy zaprezentują stworzone przez siebie plakaty i ilustracje.

targi rzeczy ładnych
TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT
mat. prasowe

Po raz pierwszy TRŁ FRESH! odbywa się w aż trzech przestrzeniach na terenie Centrum Praskiego Koneser i nabiera wyjątkowego, niemal festiwalowego charakteru. Jak co roku, pokażemy najnowsze designerskie trendy, debiutanckie marki oraz premiery nowych produktów i kolekcji. Wyjątkową atrakcją tej edycji będzie premiera ceramicznego projektu i wystawy „GLITCH. Fuck The Porcelain”, która zapowiada się bardzo ciekawe.

mówią organizatorzy Targów Rzeczy Ładnych: Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski.

TRŁ FRESH! to wyjątkowe święto designu, które z jednej strony przybliża najpopularniejsze marki znane z Targów Rzeczy Ładnych, a z drugiej oferuje przestrzeń dla debiutów, premier oraz nowych kolekcji, które nie są jeszcze dostępne w sklepach. Jest to zatem świetna okazja do zaobserwowania kierunku, w jakim zmierza rodzime wzornictwo. W bogatej ofercie targów znajdziemy:

 • autorskie meble,
 • duży wybór szkła i ceramiki od niezależnych manufaktur,
 • kwiaty i inne rośliny, a także to, co jest z nimi związane,
 • strefę wellness i eko, a w niej naturalne kosmetyki,
 • oryginalne lampy,
 • tekstylia do jadalni i sypialni,
 • meble vintage,
 • zabawki i książki dla dzieci.

Wśród wystawców, którzy zaprezentują swoje wyroby w ramach tegorocznej edycji, znajdą się:

 • dobrze znane i lubiane marki: FOONKA (tekstylia), Tartaruga (kilimy), Hadaki (ceramika),
 • premiery: Gaf Studio (autorskie szkło), Desiva Furniture (kolekcje stalowych mebli), THŁO (oryginalne lampy ścienne), OTOOTO (akcesoria z terazzo), Manufaktura w Łasku (kolorowe umywalki),
 • drewniane meble w różnej stylistyce pokażą m.in.: Wood&Paper, Robimy Stoły, BORI oraz 3DESKI,
 • w strefie CERAMIKA m.in.: Revolte, Swawole, debiutancka BIEL i również debiutanckie Klo,
 • kwiaty i inne rośliny znajdziemy na stoiskach CocaFlora, Mała Szklarnia oraz Kwiaciary,
 • produkty wellness i eko pokażą: Biotika, Hagi, La-Le Kosmetyki Naturalne, Mydlarnia 4 Szpaki, Mo61 Perfume Lab i Bracia Mydlarze,
 • produkty i książki dla dzieci znajdziemy na stoiskach m.in. wydawnictw: Wytwórnia, Dwie Siostry, Tu się czyta, Tashka i Widnokrąg.

Na TRŁ FRESH! odbędzie się też, połączona z wystawą, premiera projektu “GLITCH. Fuck The Porcelain”. To opowieść o zjawisku „III gatunku” porcelany i o tym, jak wiele zdatnych do użycia produktów traktowanych jest jako odpad. Projektowi będzie towarzyszyła limitowana artystyczna kolekcja porcelany, którą będzie można kupić tylko na Targach Rzeczy Ładnych. Za projektem stoi kolektyw Glitch Lab, w skład którego wchodzą Arkadiusz Szwed, Marta Łempicka i Joanna Rymaszewska. Kuratorką wystawy jest Dorota Stępniak.

Po raz pierwszy w historii Targów Rzeczy Ładnych TRŁ FRESH! przeniosą się do przestrzeni wirtualnej. Począwszy od poniedziałku, tuż po zakończeniu targów, aż do 29 września, na portalu targirzeczyladnych.pl będzie można znaleźć "stoiska" większości wystawców i kupić prezentowane na targach produkty.

TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT!

Oprócz wymienionych wcześniej kategorii produktowych, odwiedzający przestrzeń wystawienniczą będą mogli zobaczyć również plakaty i ilustracje, które zostaną zaprezentowane przez prawie 70 najlepszych polskich twórców w ramach targów TRŁ PRINT! towarzyszących TRŁ FRESH! W sumie w weekend 11-12 września w Centrum Praskim Koneser zaprezentuje się prawie 230 wystawców w czterech przestrzeniach.

TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT!  11-12 września, godz. 11-19   Centrum Praskie Koneser, Warszawa

Bilety 10 zł (obowiązuje wspólny bilet na TRŁ FRESH! I TRŁ PRINT!)

Link do wydarzenia na Facebooku TUTAJ >>

Więcej informacji:

targirzeczyladnych.pl

facebook.com/targirzeczyladnych

Instagram.com/targirzeczyladnych

Zobacz także: Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu: polski design już 4-5 września w Hali Stulecia. Znamy wystawców! >>

  Więcej o:

Skomentuj:

TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT! 11-12 września, Centrum Praskie Koneser, Warszawa