Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Victoria Apartments II w Szczecinie. Zaawansowany stan inwestycji nad jeziorem Dąbie

Mat. prasowe

W Szczecinie przy ulicy Przestrzennej w Dąbiu trwa budowa drugiego etapu inwestycji Victoria Apartments II, zaprojektowanej przez pracownię Mellon Architekci. Budynek B właśnie osiągnął stan surowy zamknięty.

Victoria Apartments II w Szczecinie
Victoria Apartments II w Szczecinie
Wiz. mat. PCG

Victoria Apartments II to projekt apartamentowy powstający w unikatowej lokalizacji – tuż nad brzegiem jeziora Dąbie w Szczecinie. PCG, dzięki rewitalizacji terenów przy ulicy Przestrzennej oraz uzupełnieniu funkcjonalności, w niedalekiej przyszłości przywróci tę część miasta w sposób nawiązujący do najlepszych światowych realizacji nad wodą. Projekt osiedla powstał w szczecińskiej pracowni Mellon Architekci.

Przyszli mieszkańcy osiedla mogą liczyć na takie udogodnienia jak: kameralna marina, wspólne tarasy na dachach czy strefa relaksu z sauną. W ofercie PCG jest 55 wysokiej jakości apartamentów o powierzchni od 41 do 110 m2, a docelowo oddanych zostanie 155 lokali w pięciu budynkach. Mieszkania zostaną wykonane w klasie premium. Deweloper w standardzie oferuje ogrzewanie podłogowe, instalacje pod montaż klimatyzacji, system smart home z obsługą z poziomu telefonu, duże panoramiczne okna czy obszerne balkony ze schowkami, a także miejsca w hali garażowej wyposażone w ładowarkę. Jest także możliwość zakupu z opcją wykończenia pod klucz.

Prace budowlane postępują zgodnie z harmonogramem

Aktualnie powstają dwa budynki, a zakończenie ich realizacji zaplanowane jest na I kwartał 2025 r. Budynek B osiągnął już stan surowy. Na dachu trwają ostatnie prace dekarskie, które zabezpieczą konstrukcję przed warunkami atmosferycznymi. Na poszczególnych kondygnacjach wykonywane są ściany działowe oraz roboty związane z przygotowaniem instalacji w apartamentach. Zapewnimy sprawne podłączenie budynków do głównych sieci miejskich, bowiem zewnętrzna instalacja wodociągowa oraz przyłącza instalacji wody i kanalizacji do budynku B zostały już wykonane. W budynku D zakończyliśmy prace ziemne, których zwieńczeniem była płyta fundamentowa. Rozpoczęte zostały montaże ścian, słupów i podciągów parteru, które nadadzą kształt docelowy bryły– komentuje Małgorzata Przepiera, kierownik sprzedaży regionu Szczecin w PCG.

Pierwszy dzień otwarty na budowie

W związku z zaawansowaniem prac w sobotę 8 czerwca PCG organizuje pierwszy dzień otwarty na budowie Victoria Apartments II. W tym dniu w godzinach między 10:00 a 14:00, podczas spotkania z doradcą PCG, będzie można wejść do budynku B i zobaczyć na żywo dostępne apartamenty. Deweloper przygotował też makietę 3D z wirtualnym spacerem, aby jeszcze lepiej zaprezentować inwestycję. Dodatkowo goście wydarzenia będą mogli skorzystać z bezpłatnej porady doradcy finansowego, a także sprawdzić swoją zdolność kredytową. Osoby, które zarezerwują mieszkanie będą mieć gwarancję niezmienności ceny. Więcej TU.

    Więcej o:

Skomentuj:

Victoria Apartments II w Szczecinie. Zaawansowany stan inwestycji nad jeziorem Dąbie