Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Warszawo, będzie dobrze - murale z pozytywnym przekazem od Good Looking Studio

WG

W Warszawie pojawiły się murale niosące pozytywny przekaz mieszkańcom miasta. Artyści z Good Looking Studio przypominają nam, że będzie dobrze i jeszcze będzie przepięknie!

Będzie dobrze :) - mural od Good Looking Studio na Domu Towarowy Braci Jabłkowskich (ul. Bracka 25) w Warszawie
Będzie dobrze :) - mural od Good Looking Studio na Domu Towarowy Braci Jabłkowskich (ul. Bracka 25) w Warszawie
Fot. Radek Nowik

Dzięki inicjatywie Good Looking Studio - ekspertów w dziedzinie ręcznie malowanych reklam i murali artystycznych, na ulicach Warszawy pojawiły się cztery murale, niosące pozytywny przekaz mieszkańcom miasta. Pokrzepiające hasła, chociaż na chwilę mają wprawić przechodniów w lepszy nastrój.

Czujemy, że w mediach wszelkiego rodzaju jest przesyt negatywnych informacji, czarnych statystyk oraz wizji kryzysu postpandemicznego. W związku z tym chcieliśmy dać mieszkańcom Warszawy coś pozytywnego, jakieś światełko w tunelu i nadzieję na lepsze jutro. Koncept jest do bólu prosty. Namalowaliśmy bardzo czytelne i ogromne hasła na naszych najlepszych ścianach w centrum Warszawy. Tło haseł miało być optymistyczne - wyraziste i żywe. Hasła są pokrzepiające i pozbawione jakiegokolwiek zabarwienia politycznego czy religijnego.Są dla każdego - niezależnie od wieku, wiary, przekonań politycznych czy narodowości. Dodatkowo, na ścianach pojawia się uśmiech w postaci dwukropka i nawiasu jako symbol komunikacji, na którą musieliśmy się z dnia na dzień przestawić. Uśmiech, nawet wirtualny, to nadal uśmiech. Zachęcamy do fotografowania i dzielenia się zdjęciami murali w mediach społecznościowych. Dziś wszyscy potrzebujemy pozytywnych emocji bardziej niż zwykle

mówi Piotr Ruszkowski, pomysłodawca akcji i dyrektor kreatywny Good Looking Studio

Będzie dobrze. Murale w Warszawie od Good Looking Studio - gdzie je znajdziemy?

  • Będzie dobrze :) - Dom Towarowy Braci Jabłkowskich - ul. Bracka 25
  • Będzie dobrze :) - Rondo ONZ
  • Jeszcze będzie przepięknie! - Tzw. patelnia przy stacji metra Centrum
  • Warszawo, będzie dobrze - Tzw. patelnia przy stacji metra Centrum
  • Głowa do góry! - ul. Waryńskiego 3 przy stacji metra Politechnika

Pomysły na hasła zostały wyłonione spośród propozycji zespołu Good Looking Studio. Murale powstawały równolegle. Będzie można je oglądać przez kilka tygodni. Potem zostaną zamalowane.

Przypominamy, niedawno pokazywaliśmy Wam murale, które dzięki artystom z Good Looking Studio pojawiły się w szpitalu MSWiA w Warszawie. Prace Katarzyny „Nioski” Boguckiej i Beaty „Barrakuz” Śliwińskiej ozdobiły śluzę odgradzającą zakażonych koronawirusem pacjentów od strefy wolnej od wirusa.

Good Looking Studio, dzięki za kolejną świetną akcję!

Skomentuj:

Warszawo, będzie dobrze - murale z pozytywnym przekazem od Good Looking Studio