Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wrocław: powstaje The Upper House by Angel. Do współpracy zaproszono pracownię architektury wnętrz Decoroom

Mat. prasowe / red. WG

W sercu Wrocławia, przy ulicy Walońskiej w otoczeniu zieleni i wody powstaje The Upper House by Angel. To najnowsza inwestycja grupy Angel Poland, zaprojektowana przez pracownię EPR Architects. Aby zapewnić przyszłym mieszkańcom najwyższą jakość wykończenia części wspólnych i apartamentów, deweloper zaprosił do współpracy pracownię architektury wnętrz Decoroom, która z wieloma sukcesami działa na rynkach warszawskim i wrocławskim.

The Upper House by Angel we Wrocławiu
The Upper House by Angel we Wrocławiu
Wiz. mat. prasowe

The Upper House by Angel, inwestycja grupy Angel Poland, powstaje we Wrocławiu, przy ulicy Walońskiej, nieopodal Starego Miasta, w sąsiedztwie rzeki Oławy. Budowa 17-piętrowego budynku, zaprojektowanego przez pracownię EPR Architects, ruszyła w 2022 roku. W wysokościowcu powstaje ponad 380 apartamentów: od funkcjonalnych mieszkań typu studio o powierzchni 25 m2, po przestronne penthousy na ostatnich piętrach, liczące nawet 250 m2. W ramach części wspólnych, do wyłącznej dyspozycji mieszkańców znajdą się m.in. 25 metrowy basen ze strefą relaksu i imponującą ilością zieleni, kompleks saun, przestronny fitness, residence lounge, a także biblioteka i miejsce do pracy z widokiem na zielone patio. W przestrzeni budynku przewidziano również gaming room, kids club, lobby z całodobową recepcją oraz zielony taras na dachu 10 piętra.

- The Upper House by Angel to jedyny taki projekt na wrocławskim rynku nieruchomości premium. Mieszkańcy rezydencji mogą korzystać z uroków życia w centrum miasta, ale jednocześnie maja na wyciągnięcie ręki najpiękniejsze tereny zielone, rzekę Oławę oraz niczym nieograniczoną przestrzeń, którą zapewniają widoki z wyższych pięter. We wnętrzach apartamentowca duże znaczenie będą odgrywały detale, a połączenie niebanalnego designu ze sztuką, pozwoli mieszkańcom poczuć się wyjątkowo. Do współpracy nad częściami wspólnymi zaprosiliśmy światowej klasy hiszpańskich architektów z ADC Atelier, z którymi wcześniej stworzyliśmy olśniewające wnętrza pięciogwiazdkowego hotelu Stradom House Autograph Collection w Krakowie. Pragniemy, aby również prywatne przestrzenie naszych klientów były nadzwyczajne, dlatego już dziś proponujemy im szyty na miarę, prestiżowy projekt architektoniczny Angel x Decoroom. W ręce naszych klientów oddajemy szereg propozycji, w tym projekty stworzone i sygnowane ADC Atelier, dostępne jedynie dla klientów The Upper House– mówi Inez Otto, dyrektor sprzedaży i marketingu w Angel Poland Group, ekspertka rynku nieruchomości premium.

 

Aby w pełni wykorzystać potencjał apartamentów, deweloper zaprosił do współpracy Pracownię Architektury Wnętrz Decoroom, która dzięki autorskim pakietom wykończeniowym zapewni kompleksową usługę, skrojoną na miarę potrzeb najbardziej wymagających inwestorów.

Angel x Decoroom to usługa premium, zapewniająca kompleksowe wykończenie i wyposażenie od projektu po unikatowe detale. Każdy kto z niej skorzysta może cieszyć się zaoszczędzonym czasem i wygodą oraz jednocześnie mieć pewność, że ich apartament jest w najlepszych rękach. To gwarancja jakości, najwyższego komfortu i unikatowego stylu. Decoroom ma na swoim koncie ponad 3600 realizacji zaprojektowanych i wykończonych pod klucz oraz szereg realizacji z zyskującego na popularności segmentu PRS.

Angel x Decoroom to cztery pakiety wykończeniowe opracowane z dbałością o każdy detal. Każdy pakiet obejmuje projekt, dobór i zakup materiałów, realizację prac budowlanych i stolarskich z nadzorem, a także zakup wyposażenia oraz 2-letnią gwarancję na wykonane prace. Wszystkie meble i zabudowy meblowe na wymiar produkowane są w autorskiej stolarni Decoroom. Taki model wykończenia wnętrz pod klucz od A do Z w jednym miejscu, włącznie z pracami stolarskimi, cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów z uwagi na jej kompleksowy wymiar i wygodę.

- Niezależnie od wybranego pakietu, inwestorzy The Upper House zyskują pewność, że o kompleksowe wykończenie i wyposażenie ich apartamentu od projektu po unikatowe detale zadbają najlepsi architekci i sprawdzeni wykonawcy. Połączenie naszego doświadczenia i know-how z potencjałem The Upper House to gwarancja najwyższego komfortu i unikatowego stylu dla każdego, kto ceni sobie luksus w najlepszym wydaniu i… cenny czas. W naszej usłudze kluczowa jest kompleksowość i to ona sprawia, że klienci, bez względu na to, gdzie w danym momencie rezydują, nie muszą martwić się wykończeniem swojego apartamentu. Od podpisania umowy ich lokal jest w najlepszych rękach, a cały proces – od projektowania, przez kwestie logistyczne, aż po samą realizację i produkcję mebli - mamy pod stałą kontrolą zaufanych specjalistów i ekip. Współpraca z nami to gwarancja jakości i bezpieczeństwa na każdym kroku- wyjaśnia Jakub Bartos, dyrektor zarządzający Decoroom.

    Więcej o:

Skomentuj:

Wrocław: powstaje The Upper House by Angel. Do współpracy zaproszono pracownię architektury wnętrz Decoroom