Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zobacz pokaz multimedialny na fasadzie i dachu Varso Tower

Mat. prasowe/red. WG

W czwartek, 11 marca w godz. 17-22 na fasadzie i dachu Varso Tower w centrum Warszawy odbędzie się pokaz multimedialny związany z osiągnięciem przez wieżowiec docelowej wysokości 310 metrów. Punktem kulminacyjnym będzie zawieszenie symbolicznej wiechy na najwyższym budynku w Unii Europejskiej. Transmisja z wydarzenie będzie dostępna w mediach społecznościowych oraz na stronie projektu Varso Place.

Varso Tower - najwyższy budynek w Unii Europejskiej
Varso Tower - najwyższy budynek w Unii Europejskiej
Fot. mat. HB Reavis

Niedawno pisaliśmy Wam o zakończeniu montażu ważącej 73 tony i mierzącej 80 metrów iglicy na 53-piętrowym wieżowcu Varso Tower w centrum Warszawy. Tym samym, osiągając wysokość 310 metrów, Varso Tower stał się najwyższym budynkiem w Unii EuropejskiejWięcej przeczytasz tu>>

Z tej okazji, w czwartek, 11 marca w godz. 17-22 na fasadzie i dachu Varso Tower w centrum Warszawy odbędzie się pokaz multimedialny. Tuż po godzinie 17 na fasadzie oraz dachu wieżowca pojawią się efekty świetlne widoczne dla osób przemierzających o tej porze centrum stolicy.

Pokaz multimedialny na Varso Tower
Pokaz multimedialny na Varso Tower
Fot. mat. organizatora

Główną część pokazu, z elementami cichej pirotechniki, zaplanowano na godz. 19, gdy na szczyt Varso Tower wciągnięta zostanie wiecha z okazji zakończenia prac konstrukcyjnych. Ten fragment wydarzenia będzie można obejrzeć na profilu HB Reavis Poland na Facebooku (TU>>) oraz na stronie internetowej Varso Place (TU>>).

Budowa Varso Tower zostanie zakończona w 2022 roku.

Zobaczcie, jak wyglądał montaż iglicy na Varso Tower:

 

    Więcej o:

Skomentuj:

Zobacz pokaz multimedialny na fasadzie i dachu Varso Tower