Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

AND2 - najwyższy budynek w Poznaniu. W środku biura dla dużych i małych biznesów

Mat. prasowe

W biurowcu AND2 - najwyższym budynku Poznania, swoją siedzibę będą miały międzynarodowe, rozpoznawalne korporacje i polskie firmy z silną rynkową pozycją. Powstaje tu także przestrzeń biurowa przeznaczona dla mniejszych, ale mocnych graczy.

AND2 w Poznaniu
AND2 w Poznaniu
Wiz. mat. prasowe

Powstający w centrum Poznania 25-kondygnacyjny biurowiec AND2 jest najwyższym budynkiem w mieście i największym biurowcem w Wielkopolsce. Zlokalizowany przy Placu Andersa, finalizuje kompleks biurowo-hotelowo-usługowy realizowany od 25 lat przez Von der Heyden Group i Miasto Poznań.116-metrowy wieżowiec to projekt Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich. Na biuro w najwyższym budynku Poznania decyduje się coraz więcej firm - zarówno tych międzynarodowych, jak i polskich firm z silną rynkową pozycją. Do grona najemców dołączyły już m.in. międzynarodowa korporacja, firma z branży IT oraz jedna z największych sieci medycznych.

AND2 w Poznaniu
AND2 w Poznaniu
Wiz. mat. prasowe

W biurowcu AND2 powstaje także przestrzeń biurowa przeznaczona dla mniejszych, ale mocnych graczy.

Poznań jest miastem przedsiębiorców, w którym zlokalizowanych jest wiele prężnie rozwijających się firm, które, choć nie potrzebują dużej powierzchni biurowej, nadal chciałyby prowadzić swoje biura w prestiżowej, dogodnej lokalizacji w nowoczesnym budynku, zapewniając swoim pracownikom najwyższe standardy. Nowa oferta sprawia, że AND2 stanowić będzie miks najemców, który odzwierciedla ducha miasta i charakter biznesu w Poznaniu. AND2 staje się przestrzenią dla międzynarodowych, rozpoznawalnych korporacji, polskich firm giełdowych, jak i prężnie rozwijających się, wyspecjalizowanych lokalnych biznesów oraz profesjonalistów korzystających z coworkingu – mówi Adam Trybusz, prezes zarządu Andersia Property sp. z o.o.

W AND2 przygotowywana jest bowiem przestrzeń multi-tenant, czyli piętro przystosowane dla kilku najemców.

Przestrzeń multi-tenant odpowiada potrzebom mniejszych podmiotów. Ta propozycja cieszy się zainteresowaniem efektywnie rozwijających się, wyspecjalizowanych zespołów i mocnych marek nie tylko poznańskich, ale także polskich– wyjaśnia Piotr Trybusz, Dyrektor Sprzedaży z firmy PROBUILD, reprezentujący AND2.

AND2 w Poznaniu
AND2 w Poznaniu
Fot. mat. prasowe

Koncepcja tego rozwiązania jest naszą odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku biurowego. Otrzymywaliśmy liczne zapytania na mniejsze powierzchnie, co dało nam do zrozumienia, że poznański rynek liderów, właśnie tego potrzebuje, dlatego zdecydowaliśmy się opracować odpowiednią przestrzeń i przeznaczyć na nią dwa piętra AND2. Biura cieszą się już dużym zainteresowaniem i trwają negocjacje umów – zdradza Piotr Trybusz.

Przestrzeń multi-tenant będzie się znajdować na piątym i szóstym piętrze biurowca AND2. Zapełnią ją lokale o wielkości od 130 do 330 mkw., które będzie można ze sobą łączyć dla uzyskania większej powierzchni.

    Więcej o:

Skomentuj:

AND2 - najwyższy budynek w Poznaniu. W środku biura dla dużych i małych biznesów