Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

WASZE PROJEKTY: prostota formy

red.

Tworzycie projekty pięknych budynków, które bez szans na realizację lądują w głębokiej szufladzie? WASZE PROJEKTY nie muszą skończyć tak swojego życia! BRYŁA się na to nie zgadza i zachęca Was do nadsyłania ich do naszej redakcji. Najciekawsze będziemy publikować w serwisie! Dziś prace młodego projektanta z Gdańska...

Projekt elewacji i wizualizacja domu jednorodzinnego w Sulejówku dla biura mkarchtekci,
Projekt elewacji i wizualizacja domu jednorodzinnego w Sulejówku dla biura mkarchtekci,
Andrzej Drawc


Prezentujemy Wam prace młodego absolwenta Politechniki Gdańskiej. Andrzej Drawc w architekturze najbardziej ceni sobie prostotę formy i błyskotliwość projektanta na przykład w wykonaniu Tadao Ando. Lubi grać na gitarze elektrycznej i X-boxie.

 

W 2008 roku został wyróżniony w Międzynarodowym Konkursie Studenckim Art Urbain za projekt rewitalizacji Wenecji bydgoskiej. Już na studiach tworzył wizualizacje 3D na zlecenie trójmiejskich biur architektonicznych.

 

Mediateka w Bydgoszczy na Placu Teatralnym. Projekt Dyplomowy na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej w Katedrze Architektury Mieszkaniowej pod kierunkiem mgr inż. arch. Stanisława Dopierały, grudzień 2009

 

ZOBACZ WSZYSTKIE PROJEKTY >>


---------------------------------------------------------------------------------------------

Często otrzymujemy od Was bardzo ciekawe projekty, które tworzycie na studiach lub na konkursy, czy zlecenia. Jak dotąd nie było na nie w BRYLE miejsca. Aby zapobiec znikaniu ciekawych projektów w głębokiej szufladzie postanowiliśmy stworzyć Wam możliwość publikacji tych prac. WASZE PROJEKTY to cykl publikacji prezentujący najciekawsze nadesłane przez Was projekty, którymi chcecie się podzielić z innymi czytelnikami.

 

Zapraszamy!

 

Jeśli chcesz nam przesłać swoje prace zrób to na adres:

brylujemy@gazeta.pl

Wizualizacje powinny być w formacie jpg.

Do projektów dołączcie krótki opis i kilka słów o sobie

 

 

AR

 

Zobacz także:

 

Superszalet z tarasem

 

Najciekawsze dyplomy warszawskiego Wydziału Architektury

 

Nagroda Architektoniczna im. Baczko i Zakrzewskiego


 

Skomentuj:

WASZE PROJEKTY: prostota formy