Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

WASZE PROJEKTY: architektoniczne wizje

Cykl Wasze Projekty nabiera rozpędu. Nadsyłacie wiele prac, za które jesteśmy Wam wdzięczni. Swoją twórczość zaprezentował także młody absolwent liceum Maciej Drążkiewicz, który pragnie studiować architekturę. Jego prace powstały podczas kursu przygotowującego na wymarzone studia.

wasze projekty, polska architektura, maciej drążkiewicz
Projekt domu w górach ze wspaniałym widokiem, ulubionym elementem tego projektu jest dla mnie szklano-betonowa noga, w której może znajdować się winda. Nie jest to oczywiście całość projektu - to raczej widok na jego część spełniającą funkcję salonu.
Maciej Drążkiewicz

 

 

Maciej Drążkiewicz tworzy nie tyle projekty, co odręczne rysunki architektonicznych wizji inspirowanych pracami ulubionych architektów. W ten sposób doskonali swój warsztat i przygotowuje się do ciężkich egzaminów na kierunek Architektury i Urbanistyki. Architektami, którzy najbardziej go inspirują są: Tadao Ando, Frank Lloyd Wright, Richard Neutra, Mies van der Rohe, Eero Saarinen, Alberto Campo Baeza. Bardzo lubi również projekty Eames'ów.

 

Maciek jest absolwentem II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w Kielcach i czeka na wyniki egzaminów na kierunku Architektury i Urbanistyki. Trzymamy kciuki!

 

Projekt polskiego pawilonu na EXPO

 

Ty też chcesz podzielić się z innymi czytelnikami swoją twórczością? Pamiętajcie, że cały czas zbieramy projekty - najciekawsze zaprezentujemy w cyklu publikacji WASZE PROJEKTY.

 

Zapraszamy!

 

Jeśli chcesz nam przesłać swoje prace zrób to na adres:

brylujemy@gazeta.pl

Wizualizacje powinny być w formacie jpg.

Do projektów dołączcie krótki opis i kilka słów o sobie

 

 

Zobacz także:

 

WASZE PROJEKTY: prostota formy

 

Najciekawsze dyplomy warszawskiego Wydziału Architektury

 

Młodzi, zdolni i z Polski - laureaci konkursu 20+10+X

 


WASZE PROJEKTY: prostota formy

Skomentuj:

WASZE PROJEKTY: architektoniczne wizje