Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Cristal Bar zaprojektowany przez Katrinę Olina

tag

Katrina Olina po raz kolejny zaprojektowała wnętrze przypominające bardziej obraz niż bar. Ciekawi jesteście jak ono wygląda?

Cristal Bar znajduje się w Hong Kongu. Zajmuje on powierzchnię 111 m2 i praktycznie cała ta przestrzeń przypomina jedną wielką grafikę. Katrina Olina znana już jest z tego typu zabiegów, co przedstawiła w Muzeum Sztuki w Reykjavik.

Zarówno ściany jak i sufity oraz podłogi wyłożone śa niesamowitymi, kolorowymi grafikami. Obrazy stworzone zostały na specjalnej folii. Blaty barów wyłożone zostały ponad 300 tysiącami kryształów od Swarovskiego. Są one podświetlane specjalnymi projektorami by wzmocnić efekt.

Wchodząc do Cristal Bar czujemy się tak, jakbyśmy znaleźli się w miejscu nie z tej ziemi. Nie oznacza to jednak, że wystrój ten musi przypaść każdemu do gustu. Wściekłe kolory mogą być męczące dla oczu jeżeli spędzimy w barze dłuższą chwilę.

Niemniej jednak projekt Katriny Oliny został doceniony przez jurorów z Forum AID i wygrał nagrodę na najlepsze wnętrze. Może sama architektura baru nie jest najciekawsza, jednak grafiki popularnej artyski sprawiają niesamowite wrażenie.

Skomentuj:

Cristal Bar zaprojektowany przez Katrinę Olina