Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Cristal Bar zaprojektowany przez Katrinę Olina

tag

Katrina Olina po raz kolejny zaprojektowała wnętrze przypominające bardziej obraz niż bar. Ciekawi jesteście jak ono wygląda?

architektura, katrina olina, wnętrza, cristal bar, hong kong
Cristal Bar
www.katrina-olina.com

Cristal Bar znajduje się w HongKongu. Zajmuje on powierzchnię 111 m2 i praktycznie cała ta przestrzeń przypomina jedną wielką grafikę. Katrina Olina znana już jest z tego typu zabiegów, co przedstawiła w Muzeum Sztuki w Reykjavik.

 

 

Cristal Bar

 


Zarówno ściany jak i sufity oraz podłogi wyłożone śa niesamowitymi, kolorowymi grafikami. Obrazy stworzone zostały na specjalnej folii. Blaty barów wyłożone zostały ponad 300 tysiącami kryształów od Swarovskiego. Są one podświetlane specjalnymi projektorami by wzmocnić efekt.

 

 

Cristal Bar

 


Wchodząc do Cristal Bar czujemy się tak, jakbyśmy znaleźli się w miejscu nie z tej ziemi. Nie oznacza to jednak, że wystrój ten musi przypaść każdemu do gustu. Wściekłe kolory mogą być męczące dla oczu jeżeli spędzimy w barze dłuższą chwilę.

 

 

Cristal Bar

 


Niemniej jednak projekt Katriny Oliny został doceniony przez jurorów z Forum AID i wygrał nagrodę na najlepsze wnętrze. Może sama architektura baru nie jest najciekawsza, jednak grafiki popularnej artyski sprawiają niesamowite wrażenie.

tag

 

Zobacz także:

Sklepy Fashion House

Sliding House

Parking też może być ładny

Skomentuj:

Cristal Bar zaprojektowany przez Katrinę Olina