Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pawilon jak drewniane chatki. Mała bryła od mode:lina architekci

red

Konstrukcję można było oglądać podczas targów Arena Design w Poznaniu

Projektanci z poznańskiej pracowni mode:lina architekci przygotowali wystawienniczy pawilon, który promował ideę Human Touch Group podczas targów Arena Design.

Przygotowana przez nich konstrukcja ma 200 m kw. powierzchni i swym wyglądem przypomina niewielkie, drewniane osiedle. Pawilon stanął w centralnym miejscu na targach Arena Design w Poznaniu, tuż obok tętniącej życiem strefy forum. Chcąc wykorzystać dobrą lokalizację projektanci zaprojektowali pawilon tak, by umożliwiał swobodny przepływ ludzi przez jego przestrzeń.

Powstało w ten sposób swoiste ażurowe miasteczko, które z jednej strony zaprasza zwiedzających na otwarty plac, a z drugiej umożliwia spokojne spędzenie czasu lub zorganizowanie warsztatów w niewielkich grupach w skromnych chatkach.

Każdy z domków składających się na miasteczko wykończono innym materiałem. Drewno połączono z 4500 kartkami papieru, siatką reklamową typu mesh i stalową konstrukcją.

Idea "SIŁA PROJEKTOWANIA W GRUPIE" przyświecała każdemu wspólnemu przedsięwzięciu. Od konceptu miejsca, przez umeblowanie stoisk przez Meble VOX aż do rozmów przez zebrane osoby na temat przyszłych, wspólnych projektów.

    Więcej o:

Skomentuj:

Pawilon jak drewniane chatki. Mała bryła od mode:lina architekci