Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kawiarnia Cafeina w Skórzewie pod Poznaniem

red

Choć powstała w centrum handlowym to wyglądem przypomina lokal, który z powodzeniem mógłby funkcjonować przy reprezentacyjnej ulicy dużego miasta

Kawiarnia Cafeina znajduje się w galerii handlowej Mallwowa w Skórzewie. Zaprojektowali ją architekci z poznańskiej pracowni mode:lina architekci. Zadaniem projektantów było stworzenie miejsca, w którym każdy poczuje się jak w domu.

Projektanci postawili na nowoczesną aranżację wnętrza. Umieścili w środku biokominek, przy którym pojawił się duży, drewniany stół. Przestrzeń lokalu wypełniono białym, podwieszonym sufitem. Ma on przypominać dwuspadowy dach jednorodzinnego domu.

Dodatkowo wnętrze ozdobiono płytkami podłogowymi, które zestawiono w konfiguracji przypominającej dywan. Kolejnym "domowym" akcentem jest lada, która ma nawiązywać do tradycyjnej kuchni. Całość wieńczy oświetlenie: projektanci zdecydowali się wykorzystać tradycyjną formę lamp z nowoczesnym wzornictwem. Pojawiły się też lampy w stylu retro o miękkich kształtach.

Architekci z pracowni mode:lina słyną z ciekawych aranżacji wnętrz. Kilka miesięcy temu pisaliśmy o niezwykłym sklepie z butami, który został przez projektantów "zasznurowany" (czytaj TUTAJ) oraz o winiarni, której elewację wykonano z europalet (czytaj TUTAJ).

    Więcej o:

Skomentuj:

Kawiarnia Cafeina w Skórzewie pod Poznaniem