Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wielka inwestycja w Rzeszowie: Centrum Wystawienniczo-Kongresowe

red

W podrzeszowskiej Jasionce trwa budowa Centrum Wystawienniczo-Kongresowego. Rzeszów wzbogaci się kilkusalowy obiekt, w którym znajdą się nowoczesne multimedialne rozwiązania. Budowa ma się zakończyć jeszcze w tym roku.

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Rzeszów Jasionka - projekt
Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Rzeszów Jasionka - projekt
Materiały prasowe

Nowe rzeszowskie Centrum Wystawienniczo-Kongresowe to obecnie największa budowa obiektu tego typu w województwie Podkarpackim. Powstający budynek zaoferuje łącznie 16145,45 m kw. powierzchni.

Bryła obiektu podzielona została na części odpowiadające dwóm umieszczonym wewnątrz funkcjom. Pod dużą, przeszkloną elipsoidalną kopuła umieszczona będzie część wystawowa. W drugiej - przypominającej fragment odwróconego stożka zlokalizowane będzie centrum kongresowe z główną salą na 860 osób oraz dwiema dodatkowymi salami konferencyjnymi o powierzchni 360 i 300 metrów kw.

Budynek został zaprojektowany w sposób umożliwiający funkcjonowanie części wystawienniczej i kongresowej niezależnie, jak również połączenie obu części dla jednego wydarzenia.

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Rzeszów JasionkaMateriały prasowe/Redzik

Zarówno we wnętrzu jak i przed budynkiem znajdzie się wiele multimedialnych rozwiązań począwszy od dużych pylonów z LEDowymi ekranami o wysokiej jasności, poprzez wewnętrzne ściany wideo wyświetlające najważniejsze informacje o najbliższych wydarzeniach, po czysto wizualnie rozwiązania jak podświetlenie poszczególnych elementów budynku.

Całość prac ma zakończyć się jeszcze w tym roku.

 

Zobacz gdzie powstaje Centrum Wystawienniczo-Kongresowe

    Więcej o:

Skomentuj:

Wielka inwestycja w Rzeszowie: Centrum Wystawienniczo-Kongresowe