Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nathalie de Vries z MVRDV z wizytą w Warszawie

red

W marcu w Warszawie odbędzie się otwarty wykład Nathalie de Vries, współzałożycielki pracowni architektonicznej MVRDV. Będzie to dobra okazja by poznać najważniejsze projekty tej holenderskiej pracowni

Nathalie de Vries
Nathalie de Vries
fot. MVRDV

Pracownia MVRDV słynie z innowacyjnych, inspirowanych modernizmem projektów, które wpisują się w nurt nowoczesnej urbanistyki i architektury miast. Pierwszym projektem MVRDV dla Polski, który obecnie jest realizowany jest Bałtyk Tower z Poznania. O budynku pisaliśmy TUTAJ.

Wystąpienie Nathalie de Vries dedykowane będzie młodym architektom, którzy poszukują inspiracji oraz wszystkim, którzy zajmują się pracą twórczą - grafikom, ilustratorom, projektantom i designerom.

Wykład organizuje Fundacja im. Stefana Kuryłowicza. Wydarzenie odbędzie się w ramach corocznych spotkań upamiętniających rocznicę urodzin jej patrona. Spotkanie odbędzie się 26 marca w warszawskim budynku Wola Center. Wstęp na wykład jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich chętnych. Wkrótce ruszy platforma do rejestracji uczestników.

POLECAMY: Najbardziej znane projekty MVRDV>>

Glass Farm od MVRDVfot. Persbureau van Eijndhoven

Skomentuj:

Nathalie de Vries z MVRDV z wizytą w Warszawie