Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Najlepsze polskie elewacje ubiegłego roku [WYNIKI KONKURSU]

red

Od 9 lat firma Baumit od dziewięciu lat organizuje konkurs na najlepsze elewacje zrealizowane z wykorzystaniem produktów marki. Właśnie poznaliśmy laureatów tegorocznej edycji wybranych z prawie dwustu zgłoszonych kandydatur. Kto zasłużył na zwycięstwo?

Baumit Fasada Roku 2015 - Kategoria Budynek Wielorodzinny Nowy, Nagroda Jury</br> Osiedle Morena, Olsztyn - KAPS ARCHITEKCI Korneluk Parysek Słowik Sp. z o. o.
Baumit Fasada Roku 2015 - Kategoria Budynek Wielorodzinny Nowy, Nagroda Jury</br> Osiedle Morena, Olsztyn - KAPS ARCHITEKCI Korneluk Parysek Słowik Sp. z o. o.
Baumit, mat. prasowe

Nagrody w konkursie na najlepszą elewacje przyznawane są przez internautów oraz jury konkursu.

Nagrody przyznano w pięciu kategoriach: Budynek jednorodzinny nowy, Budynek wielorodzinny nowy, Budynek po rekonstrukcji i adaptacji, Budynek niemieszkalny oraz Budynek po renowacji.

Nagrodzone i wyróżnione projekty obejrzysz w naszej galerii >>>

Fasada Roku 2015 już za nami, ale dla laureatów nagrody głównej przygoda jeszcze się nie kończy. Stają oni bowiem do dalszej rywalizacji w ramach Baumit Life Challenge, by walczyć o tytuł Europejskiej Fasady Roku. Polskę na arenie międzynarodowej reprezentować będą zwycięzcy konkursu Fasada Roku 2014 i 2015 oraz po 4 inne realizacje z każdej kategorii, wyróżniające się ciekawą strukturą oraz kolorystyką. W pierwszym etapie konkursu, który zakończy się 22.03.2016 r., Jury Life Challenge złożone z wybitnych architektów z całej Europy wyselekcjonuje on-line 30 obiektów (po 6 z każdej z 5 kategorii), które w finale stoczą rywalizację o końcowe zwycięstwo. Warto zaznaczyć, że w Jury drugiej edycji Baumit Life Challenge zasiada w tym roku arch. Piotr Kostka, Prezes Poznańskiego Oddziału SARP, który wraz z Hanną Kurka prowadzi pracownię projektową „Kostka & Kurka Architekci”. Kto ma najpiękniejsze fasady w Europie? Dowiemy się już za kilka miesięcy. Wielka Gala Finałowa Baumit Life Challenge Awards odbędzie się 2 czerwca 2016 roku w zagłębiu wspaniałej architektury – w Madrycie (Hiszpania).

Czy któryś z nagrodzonych obiektów zasługuje by znaleźć się w gronie budynków nominowanych do tytułu BRYŁY ROKU? Aby zgłosić swoje nominacje kliknij TUTAJ.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Zobacz też jak wygląda nagrodzony dom jednorodzinny od środka >>>

    Więcej o:

Skomentuj:

Najlepsze polskie elewacje ubiegłego roku [WYNIKI KONKURSU]