Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Noc Wieżowców. Spójrz na Warszawę z perspektywy drapacza chmur!

red

Już w najbliższą sobotę 15 października odbędzie się w Warszawie Noc Wieżowców. To niepowtarzalna okazja, by spojrzeć na miasto z perspektywy ostatnich pięter i tarasów widokowych stołecznych drapaczy chmur. Zazwyczaj niedostępne przestrzenie, zostaną otwarte dla miłośników architektury i fotografii. Noc Wieżowców organizowana jest drugi rok z rzędu przez redakcję portalu Nowa Warszawa.

Noc Wieżowców
Noc Wieżowców
www.nowawarszawa.pl

Noc Wieżowców przyciąga pasjonatów architektury i fotografii z całej Polski. W zeszłym roku organizatorzy otrzymali czterdzieści pięć tysięcy zgłoszeń, a tysiąc pięćset osób nagrodzonych w konkursach fotograficznych mogło zobaczyć Warszawę z nowej perspektywy. W tym roku zaplanowano wizyty w najciekawszych wysokościowcach stolicy, a na liście znalazły się między innymi: najnowszy wieżowiec Warszawy Q22,Cosmopolitan luksusowy apartamentowiec z widokiem na cztery strony świata, hotel Marriott , czy też Złota 44 - wzbudzający żywe dyskusje apartamentowiec zaprojektowany przez Daniela Libeskinda. Uczestnicy wydarzenia zobaczą także wnętrza budynków takich jak: Hilton, Intercontinental Warszawa, Westin i inne.

By wdrapać się na najwyższe piętro stołecznych wieżowców, należy zarejestrować się na specjalnie uruchomionej platformie rezerwacyjnej. Kolejne grupy będą zwiedzać budynki, co pół godziny począwszy od godziny 18.00 do 24.00.  

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zrobionych podczas zeszłorocznej edycji. Dla tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu przygotujemy relację wideo. 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

 

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie: NOWA WARSZAWA 

 

    Więcej o:

Skomentuj:

Noc Wieżowców. Spójrz na Warszawę z perspektywy drapacza chmur!