Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Gwiazda morza - nowy hotel z wyrazistym designem [PROJEKT]

red

We Władysławowie powstaje luksusowy hotel. Gwiazdę Morza wyróżnia wyrazista aranżacja wnętrz, ścianka wspinaczkowa, która pnie się przez wszystkie kondygnacje budynku i widok na morze roztaczający się z okien i tarasów.

Gwiazda Morza -hotel i apartamenty- wizualizacje
Gwiazda Morza - hotel i apartamenty - wizualizacje
materiały prasowe

W czerwcu 2016 roku rozpoczęła się budowa luksusowego hotelu, w którym oprócz pokoi na wynajem ma się znaleźć trzynaście indywidualnie zaprojektowanych apartamentów. Autorem aranżacji wnętrz jest krakowska pracownia Illiard. Bryłę budynku zaprojektował  architekt Wojciech Witek.

Gwiazda Morza to czterokondygnacyjny budynek, który charakteryzuje prostopadłościenna bryła, duże przeszklenia otwierające perspektywę na morze oraz panoramiczne tarasy. Rytm elewacji tworzą drewniane przesłony i szklane balustrady balkonów. Dodatkowymi atrakcjami dla gości hotelowych i właścicieli apartamentów będą: przeszklona ścianka wspinaczkowa sięgając dachu projektowanego budynku, strefa wellness & SPA oraz specjalne zaprojektowana strefa restauracyjna i rekreacyjna mająca sprzyjać integracji gości. Różnorodne, pełne designerskich mebli i dodatków wnętrza mają wytwarzać kameralną atmosferę. 

Polski design i skandynawski sznyt

Łukasz Koziana - architekt z pracowni Iliard podkreśla wyjątkowy charakter projektu wnętrz:

Stylistyka wnętrz to nieformalny, prosty, ciepły i przyjazny klimat, w którym znajdują się naturalne polskie gatunki szczotkowanego, piaskowanego drewna, kamienia, beton, len, kamionka, miedź. Stosujemy te materiały, bo mając wiedzę o rzemiośle, metodach obróbki i ich stosowania, przygotowujemy projekt, który ma zachwycić swoim poziomem. We wnętrzach odczuwalny jest skandynawski nurt, który z polskimi materiałami i polskimi projektantami mebli będzie prezentował się spójnie.

Położenie i wyposażenie Gwiazdy Morza

Resort położony jest nad otwartym morzem w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Od plaży hotel dzieli jedynie 120 metrów spacerem przez wydmowy las i funkcjonująca już hotelową strefę relaksu i zabaw dla dzieci. Głównym motywem przewodnim oferty hotelu będzie aktywność ruchowa, relaks i odnowa biologiczna. Na poziomie -1 przygotowywana jest strefa z dwoma basenami, jacuzzi, profesjonalna strefa saunarium oraz klub fitness i siłownia z bezpośrednim wyjściem do hotelowego parku. Ekskluzywne przestrzenie z przeszkloną fasadą strefy basenów z widokiem na las nadmorski i profesjonalna kadra trenerów personalnych pozwolą gościom hotelowym na pełną regenerację fizyczną w czasie ich pobytu w hotelu. Dużą atrakcją hotelu będzie przeszklona ścianka wspinaczkowa, wiodąca ku górze przez cztery kondygnacje hotelu, której punkt szczytowy znajdzie się na otwartym tarasie widokowym hotelowego dachu. Na drugiej i trzeciej kondygnacji przygotowywane jest SPA - zespół gabinetów kosmetycznych i odnowy biologicznej.

Ceny apartamentów mieszkalnych przeznaczonych na sprzedaż wynoszą od 28 300 zł do 49 200 zł brutto za metr kwadratowy. Właściciele mogą wybrać odpowiedni dla siebie metraż najmniejszy wynosi 38, największy standardowy 58  metrów kwadratowych - istnieje możliwość łączenia lokali. Apartamenty znajdą się w czterogwiazdkowym hotelu i są przygotowane pod klucz według indywidualnego projektu lub wyboru jednej z wersji przygotowanej w pracowni Iliard. 

ZOBACZ WIZUALIZACJE >>> 

 

 

    Więcej o:

Skomentuj:

Gwiazda morza - nowy hotel z wyrazistym designem [PROJEKT]