Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Strefa Przestrzeni - premiera nowego kanału o architekturze na Youtube

red

21 października w serwisie Youtube odbędzie premiera kanału "Strefa Przestrzeni" dedykowanego współczesnej polskiej architekturze i urbanistyce.

Strefa Przestrzeni - nowy kanał na Youtube o architekturze i urbanistyce
Strefa Przestrzeni - nowy kanał na Youtube o architekturze i urbanistyce
mat. prasowe

Na kanale Strefa Przestrzeni dwa razy w tygodniu, w każdą sobotę o 18.00 i w każdą środę o 9.00, będą ukazywały się kolejne filmy. Pierwszy odcinek będzie poświęcony architekturze siedziby NOSPR w Katowicach. Bohaterem kolejnego odcinka emitowanego w najbliższą środę o godzinie 9.00 będą Wiadomości Wrzesińskie (nagrodzone Bryłą Roku 2016).

O kanale Strefa Przestrzeni

Tak mówią o sobie twórcy programu:

Jesteśmy filmowcami i fanami dobrej architektury. Naszym celem jest stworzenie kompletnej, stale aktualizowanej, filmowej panoramy współczesnej architektury polskiej. Chcemy promować dobry gust w kształtowaniu przestrzeni a wizualna jakość pokazywania architektury pozostaje naszym priorytetem.

W pierwszym sezonie zostaną zaprezentowane budynki pokazywane już wcześniej w ramach programu telewizyjnego Księga Przestrzeni. To właśnie na kanale YT Strefa Przestrzeni filmy zostaną po raz pierwszy pokazane w sieci, w nowym formacie i w jakości HD.

    Więcej o:

Skomentuj:

Strefa Przestrzeni - premiera nowego kanału o architekturze na Youtube