Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pracownia mode:lina ponownie nagrodzona w Szanghaju!

KD

Po trzech latach od uzyskania swojej pierwszej nagrody w Szanghaju poznańscy architekci z pracowni mode:lina po raz kolejny stanęli na podium prestiżowego międzynarodowego konkursu EuroShop RetailDesign Award! Nagroda powędrowała w ich ręce za projekt sklepu rowerowego VELO7 w Poznaniu.

EuroShop RetailDesign Award
EuroShop RetailDesign Award
Fot.mode:lina

VÈLO7 to pozytywnie zakręceni na punkcie dwóch kółek ludzie, którzy swoją pasją dzielą się z innymi. Oferując swoim klientom najwyższej jakości rowery postanowili przygotować dla nich również wyjątkowe miejsce, które tę pasję będzie odzwierciedlało. Zadanie to powierzyli zaprzyjaźnionej pracowni mode:lina™.

Architekci z pracowni mode:lina™ stworzyli wielofunkcyjną przestrzeń, w której swobodnie przenikają się sklep rowerowy, serwis oraz miejsce do testowania rowerów. Stylistyka wnętrz została podporządkowana rowerowym inspiracjom.

Projekt sklepu dla VÈLO7 zwyciężył w rywalizacji z wnętrzami największych światowych brandów! Wśród tegorocznych nominowanych do międzynarodowego konkursu EuroShop RetailDesign Award, z którymi wygrał poznański sklep, znalazły się: flagowy sklep adidas mieszczący się przy 5th Avenue w Nowym Jorku, sklep Cuesta Blanca z Buenos Aires, ogromna przestrzeń Galeries Lafayette, czy design store nowojorskiego MoMA The Museum of Modern Art.

Na krótkiej liście tegorocznych zwycięzców, oprócz poznańskiego sklepu VÈLO7, znalazły się jeszcze projekty budowanego przez 11 lat domu towarowego La Rinascente w Rzymie oraz winoteki De Vinos y Viandas w Valladolid w Hiszpanii.

EuroShop RetailDesign Award to prestiżowy międzynarodowy konkurs architektoniczny, którego pierwsza odsłona miała miejsce w 2009 roku. Każdego roku w konkursie bierze udział niemal 100 projektów czołowych międzynarodowych marek. EuroShop promuje powiązania architektury, marketingu oraz technologii w branży handlowej.

Skomentuj:

Pracownia mode:lina ponownie nagrodzona w Szanghaju!