Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ogrodzenie budowlane przy Nowym Świecie zamieniło się w wystawę miejską

KD

Standardowe płoty budowlane na ogół pokryte są logo firmy, wizualizacją i numerem telefonu do działu sprzedaży. W przypadku ogrodzenia budowy, które otacza jedną z remontowanych kamienic przy ulicy Nowy Świat 50, jest zupełnie inaczej. Przedsiębiorstwo Budowlane UNIMAX zamieniło je w wystawę składającą się z prac - łączących różne dyscypliny - cyklu "PoRachunki warszawskie", przygotowanego przez artystkę i matematyczkę Martę Kopyt.

'PoRachunki warszawskie'
'PoRachunki warszawskie'
Fot.Przedsiębiorstwo Budowlane Unimax

Przedsiębiorstwo Budowlane UNIMAX zdecydowała się wykorzystać swój płot budowy w dość niekonwencjonalny sposób, aby zaciekawić odbiorców i zaoferować im konkretną korzyść. Wystawa „PoRachunki warszawskie” idealnie wpisuje się w to założenie, ponieważ przyciąga uwagę oryginalną szatą graficzną i gwarantuje świetną zabawę intelektualną.

Wystawa „PoRachunki warszawskie” jest pewnego rodzaju cyklem zagadek matematycznych, w treść których wplecione są informacje związane z zabytkami, historią i geografią Warszawy. Cykl autorstwa Marty Kopyt, to świetna rozrywka intelektualna, która została zilustrowana w niezwykle sympatyczny i humorystyczny sposób. Ponadto zawiera dużą dawkę wiedzy o mieście.

W związku z tym, że wystawa znajduje się na głównym szlaku turystycznym Warszawy, część zagadek zaprezentowana jest również w języku angielskim w tłumaczeniu Mateusza Pohorylesa.

„PoRachunki warszawskie” można oglądać przy ul. Nowy Świat 50 przez najbliższe kilka miesięcy, do zakończenia remontu.

Skomentuj:

Ogrodzenie budowlane przy Nowym Świecie zamieniło się w wystawę miejską