Architekci z PERSPEKTYWĄ. Zakończył się ogólnopolski cykl spotkań
700 zadowolonych architektów w siedmiu największych miastach Polski. Zakończył się drugi cykl PERSPEKTYWA dla branży projektanckiej. Oto podsumowanie tego niezwykłego wydarzenia.
Wieczory PERSPEKTYWA odbyły się w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Łodzi. Cały cykl zgromadził łącznie ok. 700 architektów i projektantów. Na spotkaniu inauguracyjnym w Warszawie sala pękała w szwach, nie inaczej było w kolejnych sześciu największych miastach Polski. Uczestnicy podnosili swoje kompetencje w kontaktach z klientami, poznawali tajniki budowy oceanariów w Polsce i na świecie oraz odkrywali najnowsze technologie budowlane do inwestycji hotelowych. Podczas spotkań nie zabrakło też okazji do ciekawych dyskusji i wymiany doświadczeń, które na stałe wpisały się w harmonogram cyklu.
Można powiedzieć, że PERSPEKTYWA trwale zagościła w kalendarzach architektów i projektantów. Druga edycja cyklu okazała się niebywałym sukcesem - mówi Magdalena Dymek, manager ds. marketingu w firmie Häfele, pomysłodawcy i organizatora wieczorów PERSPEKTYWA. – Uczestnicy docenili ciekawą tematykę spotkań, przyjazną atmosferę oraz unikalną formę, która ma łączyć dobrą zabawę i wartościową wiedzę.
Wyjątkową ciekawość wzbudziły przede wszystkim wystąpienia architekt Doroty Szlachcic. Odpowiedzialna za projekty wrocławskiego Afrykarium, Oceanario de Namibe w Angoli oraz unikalnego schroniska górskiego w Himalajach, architekt dzieliła się swoimi doświadczeniami zdobytymi przy projektach o międzynarodowej sławie.
Architektów szkolił również Jacek Rozenek, trener biznesu, którego wciągające szkolenie z technik perswazji pogłębiło wiedzę na temat relacji z klientami, prowadzenia negocjacji i przekonywania do swoich projektów. Wieczory stanowiły też świetną okazję do poszerzenia praktycznej wiedzy do technologiach budowlanych – eksperci Häfele poruszyli temat najciekawszych rozwiązań stosowanych w nowoczesnych inwestycjach hotelowych.
- Więcej o:
Projekty z serii mission impossible to jej specjalność: Dorota Szlachcic [WYWIAD]
Sabina Lang i Daniele Baumann. Artyści z głową w chmurach [WYWIAD]
Warszawa, jakiej nie zobaczysz. Fantastyczne wizje stolicy według Tytusa Brzozowskiego [WYWIAD]
Natascha Drabbe. Kobieta, która kolekcjonuje domy [WYWIAD]
Najdroższe ulice handlowe na świecie. Warszawski Nowy Świat jest na 35 miejscu
W miejsowości Barczewko znajduje się pierwszy na świecie zbiornik na wodę pitną wydrukowany w technologii 3D
Anna Essler-Lango pokieruje trójmiejskim oddziałem APA Wojciechowski Architekci. Wspomoże ją Karol Wyrzykowski. Dołączą do zarządu pracowni
Architektura i zieleń to mariaż doskonały. Wywiad z Joanną Filipczak prezes Agencji Promocji Zieleni