Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Architekci z PERSPEKTYWĄ. Zakończył się ogólnopolski cykl spotkań

red

700 zadowolonych architektów w siedmiu największych miastach Polski. Zakończył się drugi cykl PERSPEKTYWA dla branży projektanckiej. Oto podsumowanie tego niezwykłego wydarzenia.

Cykl spotkań PERSPEKTYWA
Cykl spotkań PERSPEKTYWA
fot. PERSPEKTYWA

Wieczory PERSPEKTYWA odbyły się w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Łodzi. Cały cykl zgromadził łącznie ok. 700 architektów i projektantów. Na spotkaniu inauguracyjnym w Warszawie sala pękała w szwach, nie inaczej było w kolejnych sześciu największych miastach Polski. Uczestnicy podnosili swoje kompetencje w kontaktach z klientami, poznawali tajniki budowy oceanariów w Polsce i na świecie oraz odkrywali najnowsze technologie budowlane do inwestycji hotelowych. Podczas spotkań nie zabrakło też okazji do ciekawych dyskusji i wymiany doświadczeń, które na stałe wpisały się w harmonogram cyklu.

Można powiedzieć, że PERSPEKTYWA trwale zagościła w kalendarzach architektów i projektantów. Druga edycja cyklu okazała się niebywałym sukcesem - mówi Magdalena Dymek, manager ds. marketingu w firmie Häfele, pomysłodawcy i organizatora wieczorów PERSPEKTYWA. – Uczestnicy docenili ciekawą tematykę spotkań, przyjazną atmosferę oraz unikalną formę, która ma łączyć dobrą zabawę i wartościową wiedzę.

Wyjątkową ciekawość wzbudziły przede wszystkim wystąpienia architekt Doroty Szlachcic. Odpowiedzialna za projekty wrocławskiego Afrykarium, Oceanario de Namibe w Angoli oraz unikalnego schroniska górskiego w Himalajach, architekt dzieliła się swoimi doświadczeniami zdobytymi przy projektach o międzynarodowej sławie.
Architektów szkolił również Jacek Rozenek, trener biznesu, którego wciągające szkolenie z technik perswazji pogłębiło wiedzę na temat relacji z klientami, prowadzenia negocjacji i przekonywania do swoich projektów. Wieczory stanowiły też świetną okazję do poszerzenia praktycznej wiedzy do technologiach budowlanych – eksperci Häfele poruszyli temat najciekawszych rozwiązań stosowanych w nowoczesnych inwestycjach hotelowych.

    Więcej o:

Skomentuj:

Architekci z PERSPEKTYWĄ. Zakończył się ogólnopolski cykl spotkań