Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Oryginalne plakaty i ilustracje polskich artystów na TRŁ PRINT!

WG

Oryginalne plakaty, minimalistyczne kalendarze, artystyczne fotografie i książki o architekturze i designie znajdziecie na kolejnej edycji TRŁ PRINT! To prawdziwe święto druku.

Bartosz Kosowski - Kompozycje przestrzenne
Bartosz Kosowski - Kompozycje przestrzenne
Mat. artysty

Musimy się przyznać, mamy słabość do plakatów od polskich artystów. Na ścianie w naszej redakcji wisi kilka dużych ram, a plakaty wymieniamy kilka razy do roku - w zależności od nastroju, pogody za oknem czy "ot tak". Raz są to modernistyczne budynki, innym razem kobiety nad basenem, innym razem autorska interpretacja znanego plakatu filmowego.

Nasze małe dzieła sztuki zdobywamy najczęściej w internecie, ale nie ma nic przyjemniejszego od kupienia pracy bezpośrednio od artysty. Właśnie taką okazję dają nam targi. Zarezerwujcie sobie koniecznie pierwszy weekend września. Po plakaty, ilustracje i wszystko co związane z printem i drukiem zapraszamy was na TRŁ PRINT!

TRŁ PRINT! to druga edycję świetnie przyjętego przed rokiem wydarzenia, odbywającego się w ramach Targów Rzeczy Ładnych. Po raz drugi spotkamy się z najlepszymi polskimi ilustratorami i plakacistami oraz markami tworzącymi notesy, zeszyty i akcesoria papiernicze. Na stoiskach będą czekały tysiące współczesnych sygnowanych plakatów, ilustracji, grafik i sitodruków. Nie zabraknie też oryginalnych plakatów z połowy XX wieku i klasyki polskiego plakatu od największych polskich twórców. Oprócz tego sporo zdjęć i najlepszych książek o designie i architekturze.

Targom będzie towarzyszyła wystawa "Elementarz Polskiej Kultury" - 11 młodych ilustratorów, w tym Aleksandra Jasionowska i Basia Flores stworzyło 44 plakaty prezentujące najbardziej znane postaci i dzieła polskiej kultury z wszystkich dziedzin.

Nam wpadły w oko fotograficzne albumy Wojtka Wieteski, minimalistyczny kalendarz ścienny od Kala i bajecznie kolorowe ilustracje Basi Flores. Widzimy się na TRŁ PRINT!

Równolegle z TRŁ PRINT! odbędą się TRŁ FRESH! Przeczytajcie więcej o tym wydarzeniu>>

TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT! - 5 i 6 Września w Centrum Koneser
TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT! - 5 i 6 Września w Centrum Koneser
Mat. organizatorów

----

TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT!

Kiedy? 5-6 września
Gdzie? Centrum Koneser, Warszawa
Wstęp: 10 zł (na obie imprezy obowiązuje jeden bilet)
Wydarzenie FB:https://www.facebook.com/events/367832583880741

Więcej informacji:
WWW:targirzeczyladnych.pl
FB:facebook.com/targirzeczyladnych
INSTAGRAM:@targirzeczyladnych

    Więcej o:

Skomentuj:

Oryginalne plakaty i ilustracje polskich artystów na TRŁ PRINT!