Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Showroom Flokk z instalacją z oparć krzeseł. To projekt pracowni mode:lina

Redakcja Pressland/WG

Dobrze doświetlony, industrialny lokal, pełen naturalnych materiałów i ciepłych, pastelowych kolorów. Właśnie taki jest nowy showroom Flook, zaprojektowany przez architektów z poznańskiej pracowni mode:lina.

Showroom Flokk w Warszawie. Proj. mode:lina
Showroom Flokk w Warszawie. Proj. mode:lina
Fot. Patryk Lewiński

Showroom to miejsce, w którym firma pokazuje się z najlepszej strony. Ważne są nie tylko odpowiednio wyeksponowane produkty, ale i dobrze zaprojektowane wnętrze. Nic dziwnego, że grupa Flokk, poprosiła o zaprojektowanie swojego showroomu poznańską pracownię mode:lina, znaną z oryginalnych realizacji.

Flokk to dom marek - HAG, RBM, RH, OFFECCT, Giroflex czy BMA - specjalizujących się w rozwiązaniach biurowych. Nowy showroom powstał przy ul. Konstruktorskiej 12A w Warszawie.

To miejsce zaprojektowane z myślą o architektach, projektantach wnętrz i miłośnikach dobrego wzornictwa, poszukujących rozwiązań biurowych, które wyróżnia odpowiedzialne podejście do środowiska.

Showroom Flokk to dwukondygnacyjna przestrzeń o powierzchni 440 m kw. Architekci z pracowni mode:lina zdecydowali się na minimalizm, naturalne materiały i pastelowe kolory wnoszące ciepło do industrialnego wnętrza. Pierwsze skrzypce gra tu centralna instalacja z oparć krzeseł Flokk.

    Więcej o:

Skomentuj:

Showroom Flokk z instalacją z oparć krzeseł. To projekt pracowni mode:lina