Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zapraszamy na wykład online Roberta Koniecznego prosto z Arki

WG

Zapraszamy we środę 29 kwietnia na wykład online Roberta Koniecznego. Opowie on o swoich realizacjach, planach i przygotowywanej światowej monografii jego autorskiej pracowni KWK Promes. Przygotował również smaczki, które będzie można usłyszeć tylko na wykładzie.

Wykład online Roberta Koniecznego
Wykład online Roberta Koniecznego
Mat. Interfaces

Mówienie przystępnym językiem o architekturze nie jest prostą sprawą. Tą umiejętność bez wątpienia posiadł Robert Konieczny - założyciel pracowni KWK Promes, reprezentant Francuskiej Akademii Architektury, jeden z najbardziej utytułowanych polskich architektów. Jego śmiałe projekty publikowane są w najbardziej uznanych magazynach i portalach architektonicznych na całym świecie. Właśnie trwają intensywne prace nad światową monografią KWK Promes autorstwa Philipa Jodidio, którą wyda Images Publishing.

Robert Konieczny potrafi fascynująco, lekko i z potężną dawką humoru opowiadać o architekturze i swojej pracy. Jego wykłady przyciągają zawsze mnóstwo słuchaczy, nie tylko tych, którzy zawodowo zajmują się projektowaniem.

Dziś, kiedy wszyscy jesteśmy w domach, mamy wyjątkową okazję posłuchać wykładu Roberta Koniecznego online. Odbędzie się w ramach Interfaces- interdyscyplinarnych spotkań, których głównym celem jest promowanie polskiej sztuki, designu, architektury.

Robert Konieczny będzie prowadził wykład z Brennej, ze swojej Arki (uznanej przez magazyn Wallpaper za najpiękniejszy dom świata). Jak zaznaczył w rozmowie z nami, już pracuje nad lepszym internetem :)

Wykład odbędzie się 29.04.2020 r. (środa) o godz. 18.00. Spotkanie będzie transmitowane na platformie Youtube pod linkiem:

https://www.youtube.com/channel/UC6vnafZqRCyieXok0TPvttQ/live

Po wykładzie będzie możliwość zadawania pytań w komentarzach pod wideo. Dołączcie do wydarzenia na Facebooku>>

Serwis Bryla.pl jest współorganizatorem tego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy!

    Więcej o:

Skomentuj:

Zapraszamy na wykład online Roberta Koniecznego prosto z Arki