Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

ArKITekczer tygodnia: Najbardziej kiczowaty hotel w Polsce?

red

Fani mocnych wrażeń powinni odwiedzić Mirosławiec. Drugiego takiego hotelu nie znajdziecie nigdzie indziej!

Hotel Republika Wyobraźni znajduje się w centrum miasta, około 350 metrów od dworca kolejowego, przy skrzyżowaniu ul. Wolności i ul. Spokojnej. Budynek mocno wyróżnia się z otoczenia. Ozdobiono go kolorowymi przedmiotami. Jest ich cała masa, to tak jakby wznieść w powietrze rupieciarnię i całe jej wnętrze rozsypać dookoła.

Kolorowy jest płot, u stóp którego rozstawiono ciężkie kamienie. Ceglaną elewację pokryto malowidłami chyba w całej palecie barw. Pomalowano nawet skrzynkę rozdzielni elektrycznej...

Obiekt oferuje pięć oryginalnie urządzonych pokoi. Te najchętniej wybierane to pokoje o nazwach: "wiszące łoże" oraz "kamienne łoże". Goście do swojej dyspozycji mają też restaurację oraz sklep z biżuterią i różnymi gadżetami. W restauracji skosztować można między innymi dań kuchni bałkańskiej.

*arKITekczer tygodnia to cykl artykułów, w których prezentujemy Wam wpadki budowlane, fatalne rozwiązania architektoniczne i brzydkie budynki znalezione przez fanów strony na Facebooku - POLISZ ARKITEKCZER. 

    Więcej o:

Skomentuj:

ArKITekczer tygodnia: Najbardziej kiczowaty hotel w Polsce?