Kompleks River House w Warszawie
Od dziś rozpoczynamy nowy cykl na Bryle. Będziemy opisywać, komentować i oceniać nowe inwestycje mieszkaniowe, które powstają w Polsce. Sprawdzimy też czy słusznie niektóre bloki mieszkalne nazywane są ekskluzywnymi apartamentowcami...

Inwestycja ta ma jednak kilka ciekawych rozwiązań, którym warto się przyjrzeć. Po pierwsze ogrody, które znajdują się na dachu. Wygląda to efektownie zarówno z ulicy jak i wnętrza osiedla. Dzięki temu mieszkańcy mają swoją małą oazę zieleni co w mieście jest nie do przecenienia. To rozwiazanie może także zachęcic młodych rodziców. Dzieci moga się tam bezpiecznie bawić i zapewne nigdzie nam nie umkną. Co jeszcze wydaje się interesujace? Na pewno system uzdatniania wody zainstalowany w każdym z mieszkań - oznacza to nie tylko mniej kamienia na kranach i kabinie prysznicowej, ale też czystszą wodę do gotowania. Jak zazwyczaj w tego typu inwestycjach na zamkniętym dla obcych patio ma się znaleźć plac zabaw.
Jednym słowem raczej polecamy - inwestycja nie wzbudza dzikich zachwytów swoją architekturą czy nowoczesnymi rozwiązaniami, ale jest to dobry standard, który powinien zadowlić większość osób. Zdecydowanym plusem obiektu jest lokalizacja. Wisłostradą można znaleźć się blisko centrum, jednak na tyle w oddali aby móc odpocząć od miejskiego zgiełku. Chciałbyś tu zamieszkać?
- Więcej o:
Modernistyczne centrum Gdyni na liście UNESCO? Decyzję pozamy już w lipcu
Trwa budowa Muzeum Powstania Wielkopolskiego 1918-1919 w Poznaniu. Powstaje "podziemne serce" muzeum
Kościół św. Stanisława Kostki we Wrocławiu - monumentalny i piękny
PKP broni decyzji o rozbiórce postmodernistycznego dworca. Jakie mają argumenty?
Wieża Górnośląska w Poznaniu - budynek, który wyprzedził epokę
Ciechanów: wieża ciśnień jak "pączek z dziurką". Otwarto ją w 1976 roku
Zabytkowy, urokliwie położny dworzec kolejowy Pilchowice-Zapora na sprzedaż. Można go kupić za 160 tys złotych
Muzeum Katyńskie na Cytadeli Warszawskiej ma już 10 lat. Architektura, która przetrwała próbę czasu