Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kompleks River House w Warszawie

graberski

Od dziś rozpoczynamy nowy cykl na Bryle. Będziemy opisywać, komentować i oceniać nowe inwestycje mieszkaniowe, które powstają w Polsce. Sprawdzimy też czy słusznie niektóre bloki mieszkalne nazywane są ekskluzywnymi apartamentowcami...

Mermaid Properties Sp. z o.o.
Mermaid Properties Sp. z o.o.
Na pierwszy ogień idzie inwestycja River House na warszawskim Mokotowie przy ulicy Bluszczańskiej. To dobra lokalizacja, ale nie jest to najbardziej atrakcyjna część tej dzielnicy. Sam projekt jest podobny do wielu innych i niczym specjalnym nas nie zadziwia. Niemniej jednak jest co najmniej poprawny. W kompleksie trzech, czteropiętrowych budynków ma się znaleźć 94 mieszkania o metrażu od 41 do 120 m2. Wszystkie posiadają balkon, a mieszkańcom przysługuje miejsce w podziemnym parkingu. Jak w niemal każdym powstającym obecnie budynku będzie tu monitoring, recepcja i ochrona.

Inwestycja ta ma jednak kilka ciekawych rozwiązań, którym warto się przyjrzeć. Po pierwsze ogrody, które znajdują się na dachu. Wygląda to efektownie zarówno z ulicy jak i wnętrza osiedla. Dzięki temu mieszkańcy mają swoją małą oazę zieleni co w mieście jest nie do przecenienia. To rozwiazanie może także zachęcic młodych rodziców. Dzieci moga się tam bezpiecznie bawić i zapewne nigdzie nam nie umkną. Co jeszcze wydaje się interesujace? Na pewno system uzdatniania wody zainstalowany w każdym z mieszkań - oznacza to nie tylko mniej kamienia na kranach i kabinie prysznicowej, ale też czystszą wodę do gotowania. Jak zazwyczaj w tego typu inwestycjach na zamkniętym dla obcych patio ma się znaleźć plac zabaw.

Jednym słowem raczej polecamy - inwestycja nie wzbudza dzikich zachwytów swoją architekturą czy nowoczesnymi rozwiązaniami, ale jest to dobry standard, który powinien zadowlić większość osób. Zdecydowanym plusem obiektu jest lokalizacja. Wisłostradą można znaleźć się blisko centrum, jednak na tyle w oddali aby móc odpocząć od miejskiego zgiełku. Chciałbyś tu zamieszkać?

Skomentuj:

Kompleks River House w Warszawie