Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Coming out - wystawa i konkurs na najlepszy dyplom ASP

red

24 listopada odbędzie się wernisaż IX. edycji wystawy Coming Out prezentującej najlepsze prace dyplomowe studentów warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Coming out - najlepsze dyplomy ASP 2017
Coming out - najlepsze dyplomy ASP 2017
mat. prasowe

Podczas tegorocznego wydarzenia zostanie wyłoniony zwycięzca konkursu, którego prace po zamknięciu wystawy Coming Out zostaną w ramach nagrody przeniesione na kolejny miesiąc do Galerii Salon Akademii funkcjonującej przy warszawskiej ASP. Dyplomy najzdolniejszych studentów zaprezentowane zostaną w Reducie Banku Polskiego przy ul. Bielańskiej 10, a otwarcie wystawy nastąpi o godz. 18:00.

Już w pierwszym dniu studiów usłyszałam, że ASP co roku organizuje wystawę Coming Out i w oku dziewczyny, która zawsze stawiała sobie wysoko poprzeczkę i nigdy nie bała się wyzwań, pojawiła się iskierka. Dziś jestem niezwykle dumna z tego, że udało mi się to osiągnąć

– komentuje Natalia Bimer, absolwentka Wydziału Grafiki warszawskiej
ASP i autorka pracy „Dojrzewanie”.

Zakwalifikowanie mojej pracy do tegorocznego konkursu na najlepszy dyplom to piękne zwieńczenie mojej kariery studenckiej i już sam udział w nim jest dla mnie małą wygraną

– dodaje Natalia.


Dodatkowo organizatorzy wystawy, chcąc ułatwić zwiedzającym poruszanie się po niej, zainwestowali w innowacyjne rozwiązania technologiczne. Tegoroczną wystawę po raz pierwszy w historii będzie można zwiedzać z aplikacją mobilną. Jej premiera nastąpi w dniu wernisażu.


Wystawę będzie można odwiedzać do 10 grudnia 2017 r. w godzinach
10:00-18:00 (także w weekendy). Wstęp wolny.

Skomentuj:

Coming out - wystawa i konkurs na najlepszy dyplom ASP