Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dookoła Skylinera powstanie atrakcyjna, pełna zieleni przestrzeń [WIEŚCI Z BUDOWY]

Mat. prasowe/red. WG

Trwają prace nad zagospodarowaniem terenu wokół powstającego właśnie biurowca Skyliner. Projekt zieleni oraz małej architektury powstał w pracowni RS Architektura Krajobrazu.

Skyliner
Skyliner
Fot. mat. prasowe

Dobiegają końca pracę przy wieżowcu Skyliner przy Rondzie Daszyńskiego na warszawskiej Woli. Zaprojektowany przez pracownię APA Wojciechowski Skyliner - flagowa inwestycja firmy Karimpol, ma 195 metrów do dachu. Na 34 kondygnacjach znalazło się 45 000 m kw powierzchni biurowej. Na wysokości 165 metrów znajdzie się dwupoziomowy Skybar z widokiem na panoramę Warszawy.

Więcej o Skybarze w wieżowcu Skyliner przeczytacie tu>>

Obecnie trwają prace wewnątrz wieżowca oraz na terenach zielonych wokół niego. Dookoła Skylinera powstanie ogólnodostępna, pełna zieleni, atrakcyjna przestrzeń zachęcającą do spaceru czy wypoczynku.

Skyliner
Skyliner
Mat. prasowe Warbud

Zależało nam na tym, aby projekt zieleni wokół Skylinera był spójny z otoczeniem i założeniami obiektu, z którego przestrzeni będą mogli korzystać zarówno użytkownicy biurowca, jak i mieszkańcy miasta. Już wkrótce tereny przy Skylinerze staną się miejscem do wypoczynku nie tylko dla pracowników naszych biur, ale także po prostu dla wszystkich użytkowników tej części Warszawy. I choć pełne oblicze plac miejski zyska wraz z powstaniem drugiej wieży to użytkownicy Skylinera będą mogli już wkrótce korzystać z zielonej przestrzeni rekreacyjnej wzdłuż całej linii budynku. Dodatkowym atutem miejsca będą imponujące schody hiszpańskie, symetrycznie zaplanowane wewnątrz i na zewnątrz budynku. W ciepłe dni kurtyny dzielące przestrzeń schodów pozostaną całkowicie otwarte tworząc z zielonym placem spójną całość dopełnioną ofertą gastronomiczną Skylinera

mówi Jarosław Prawicki, Dyrektor ds. Najmu z Karimpol Polska.

Na nowym miejskich placu pojawią się wysokie drzewa i krzewy uzupełnione o rośliny o zmienności sezonowej i częściowo zimozielone. Będą tu również elementy małej architektury z ławkami oraz drewnianymi tarasami. Projekt zieleni oraz małej architektury wokół Skylinera wykonała pracownia RS Architektura Krajobrazu.

    Więcej o:

Skomentuj:

Dookoła Skylinera powstanie atrakcyjna, pełna zieleni przestrzeń [WIEŚCI Z BUDOWY]