Partnerzy

Aktualności

Architektura na świecie

Architektura w Polsce

Wywiady

Ikony architektury

Projekty i realizacje

Futurystyczne podziemne przejście łączące stację metra Rondo Daszyńskiego z kompleksem The Warsaw HUB gotowe. To projekt Massive Design

Mat. prasowe/red. WG
Podziemne przejście łączące stację metra Rondo Daszyńskiego z kompleksem The Warsaw HUB - Mat. Ghelamco

Nowoczesne podziemne przejście prowadzące do części handlowo-usługowej The Warsaw HUB robi wrażenie. Za projekt odpowiada Przemysław „Mac” Stopa i jego pracownia Massive Design.

Od początku sierpnia można już korzystać z przejścia podziemnego, łączącego stację metra Rondo Daszyńskiego z kompleksem Warsaw Hub. Futurystyczny łącznik prowadzi m.in. do pasażu handlowego. Wnętrza pasażu handlowego w The Warsaw HUB są nowoczesne i nieco "kosmiczne". Dominuje tu biel. Za ich projekt odpowiada Przemysław „Mac” Stopa i jego pracownia Massive Design.

 

Schody ruchome w kompleksie handlowo-usługowym The Warsaw HUB - Mat. Ghelamco

Do części handlowo-usługowej The Warsaw HUB można wejść bezpośrednio z metra, poprzez łącznik ze stacją Rondo Daszyńskiego, lub z poziomu ulicy Towarowej przez lobby zlokalizowane między wieżowcami. Najemcy i klienci mają do swojej dyspozycji również parking podziemny, z którego dojadą ruchomymi schodami wprost do pasażu.

Pasaż handlowo-usługowy pomieścił 29 lokali o łącznej powierzchni 4800 mkw. Pierwsi najemcy już otworzyli swoje sklepy i restauracje. Znajdziemy tu m.in. restaurację McDonald's, supermarket Biedronka, drogerię Rossmann i optyka Kodano.

Zobacz także: Najwyższe wieżowce w Warszawie. Gdzie jest ich najwięcej? Które są w budowie?>>

Przypomnijmy, oddany do użytku w drugiej połowie lipca 2020 roku The Warsaw HUB to wielofunkcyjny kompleks wieżowców, który powstał przy rondzie Daszyńskiego na Woli. Na inwestycję składają się trzy budynki wysokościowe: dwa 130-metrowe biurowce i 86-metrowa wieża hotelowa połączone ze sobą wspólnym podium. Autorami projektu są architekci z pracowni AMC Andrzeja Chołdzyńskiego.

Udostępnij

Przeczytaj także

Olszynki Park w Rzeszowie to najwyższy mieszkalny wieżowiec w Polsce. Osiągnął już docelową wysokość - 220 metrów
Rewitalizacja w centrum miasta. Sposób na zahamowanie „pustynnienia”?
W Sieradzu powstanie Centrum Folkloru Województwa Łódzkiego. Budynek i wystawa stała to projekt Nizio Design International

Polecane

Pierwszy Hub Mobilności w Polsce powstanie na warszawskim Slużewcu. To nowoczesny parking dla pojazdów współdzielonych
Żelbetowa konstrukcja Warsaw UNIT ukończona. Wieżowiec ma już 196,4 m a będzie jeszcze wyższy
Pięć nowych miejskich placów na terenie Browarów Warszawskich

Skomentuj:

Futurystyczne podziemne przejście łączące stację metra Rondo Daszyńskiego z kompleksem The Warsaw HUB gotowe. To projekt Massive Design

Ta strona używa ciasteczek w celach analitycznych i marketingowych.

Czytaj więcej