Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowe biuro Graffiti Films w kamienicy w centrum Warszawy. Tu jest jak w domu!

Mat. prasowe/red. WG

Graffiiti Films - specjaliści od produkcji filmowej, przenieśli swoje biuro do kamienicy w centrum Warszawy. Aleksandra Gerlach zaprojektowała eklektyczne, domowe wnętrza bez "korporacyjnego nadęcia".

Nowe biuro Graffiti Films w Warszawie
Nowe biuro Graffiti Films w Warszawie
Mat. prasowe VOX

Graffiti Films to zespół utalentowanych specjalistów od produkcji filmowej, którym kierują Szymon Gruszecki, Franek Rogala i Kacper Wantoła. Realizują oni projekty dla takich marek jak LOT, Nèstle, Pepsi, Media Expert, VOX czy PZU.

Nowe biuro Graffiti Films znajduje się w starej kamienicy w samym centrum Warszawy, blisko budynku Sejmu, redakcji “Przekroju”, Powiśla i zielonego parku. To nie miało być typowe biuro - przenikać się tu miały granice między domem a miejscem pracy.

Wraz z przejęciem firmy przez naszą trójkę postanowiliśmy przenieść biuro z ponad 400-metrowego domu z ogrodem na obrzeżach Warszawy do fantastycznej, klimatycznej kamienicy w centrum miasta. Zależało nam na przestrzeni wspólnej, profesjonalnej, ale bez korporacyjnego nadęcia, w której będzie po trochu każdego z nas. Dlatego we wnętrzu znajdziemy deskorolki, plakaty ze Star Wars oraz książki z mapami salonów tatuażu w Londynie

mówi Kacper Wantoła.

Do tworzenia nowego biura zaprosili projektantkę Aleksandrę Gerlach (która jest też stylistyką jedzenia, scenografką oraz graficzką). Praca nad koncepcją była wyzwaniem także dlatego, że pole do projektowych modyfikacji było mocno ograniczone.

Biuro Graffiti znajduje się w zabytkowej kamienicy. Nie było więc mowy o tym, by zmodyfikować układ pomieszczeń, wymieniać stolarkę czy podłogi. Musieliśmy się więc w tym „nowym” domu urządzić tak, by zaakceptować i wykorzystać jego charakter

wspomina Aleksandra Gerlach.

Na ok. 140 metrach kwadratowych urządzono pięć pomieszczeń - salę konferencyjną, studio produkcyjne, biuro szefów, dostępną dla każdego kuchnię z chill-roomem oraz recepcję. Zabytkowe elementy okazały się być znakomitym tłem dla wybranych przez projektantkę elementów wyposażenia – prawie w całości od polskiej marki VOX.

Powstało biuro łączące wiele stylów i form. Dominuje tu stonowana kolorystyka – jedynie czarne w pokoju właścicieli oraz meble w kolorze koralowym w części kuchennej stanowią wyraziste akcenty barwne. To bardzo przyjazny eklektyzm.

Skomentuj:

Nowe biuro Graffiti Films w kamienicy w centrum Warszawy. Tu jest jak w domu!