Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Rusza inwestycja Stacja Wola w Warszawie. Za projekt odpowiada Medusa Group

Redakcja Pressland/WG

Echo Investment stworzy na warszawskiej Woli kompleks mieszkaniowy Stacja Wola, stawiający na smart rozwiązania, ekologię i mobilność mieszkańców. Projekt nowego osiedla powstał w pracowni Medusa Group.

Stacja Wola; proj. Medusa Group
Stacja Wola; proj. Medusa Group
Wiz. mat. Echo Investment

Wola to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. W tej dobrze skomunikowanej z centrum miasta dzielnicy, już wkrótce zostaną otwarte nowe stacje metra. Buduje się mnóstwo nowych osiedli, a już wkrótce przy ul. Ordona ruszy nowa inwestycja Echo Investment - Stacja Wola.

Ta nowoczesna przestrzeń mieszkalna, zaprojektowana przez pracownię Medusa Group ma być miejscem stworzonym z myślą o młodych. Uwzględniając przyzwyczajenia pokoleń, dla których technologia jest już nieodłączonym elementem codzienności, deweloper planuje w całym kompleksie montaż inteligentnych systemów sterowania.

Stacja Wola; proj. Medusa Group
Stacja Wola; proj. Medusa Group
Wiz. mat. Echo Investment

Mieszkania dostępne w Stacji Wola wyposażone będą w szereg nowoczesnych udogodnień, które znacznie poprawiają komfort codziennego życia. Jako pierwszy deweloper w Polsce dajemy rozwiązania światowego lidera automatyki domowej w standardzie. Mieszkańcy za pośrednictwem aplikacji będą mogli zarządzać swoim mieszkaniem z poziomu telefonu komórkowego. Lokale będą posiadały między innymi zdalnie sterowany zamek oraz czujnik ruchu wraz z kamerą, które zapewnią wysoki poziom bezpieczeństwa jego domownikom – nawet podczas ich nieobecności

tłumaczy Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży Echo Investment.
Warszawska Dzielnica Społeczna. Proj. BBGK Architekci.

Stacja Wola to łącznie ponad 1000 lokali, które powstaną w dwóch etapach. Całość zaprojektowana została z myślą o komforcie codziennego funkcjonowania, czego przykładem są panoramiczne okna, loftowe elementy czy ściany, które będzie można zmienić według własnego uznania.

Stacja Wola; proj. Medusa Group
Stacja Wola; proj. Medusa Group
Wiz. mat. Echo Investment

Jednolita współczesna estetyka oraz zielony przyjazny mieszkańcom charakter przestrzeni wewnętrznych dziedzińców to wyróżniki projektu. Jednym z elementów zielonego zagospodarowania jest eksperymentalny ogród jako przestrzeń wspólna, gdzie mieszkańcy mogą realizować pasje ogrodnicze. Przy okazji będzie to miejsce spotkań, które pozwala wykreować prawdziwą wspólnotę sąsiedzką, łącząc przyjemności z obowiązkami i odpowiedzialnością za wspólne mienie

– komentuje Łukasz Zagała, architekt Medusa Group.

Na terenie osiedla mieszkańcy będą mogli korzystać także z ładowarek do samochodów elektrycznych, wieszaków do rowerów, czy ogólnodostępnego crossfit boxu, który ułatwi wpisanie sportu w swoją codzienność. Dopełnieniem funkcjonalnym kompleksu będzie plac zabaw dla dzieci oraz skwery.

Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do Stacji Wola pod koniec 2021 roku.

    Więcej o:

Skomentuj:

Rusza inwestycja Stacja Wola w Warszawie. Za projekt odpowiada Medusa Group