Kto zdobędzie prestiżowy tytuł? Gala wręczenia statuetek BRYŁA ROKU 2015

Zakończyły się już obrady jury oraz Wasze głosowanie w konkursie na najlepszy budynek ubiegłego roku. Do kogo trafią zaszczytny tytuł BRYŁY ROKU przekonamy się już 27 kwietnia na uroczystej gali wręczenia statuetek. Możesz być na niej razem z nami.

IX edycja przyniosła ze sobą kilka nowości. Do współtworzenia konkursu zaprosiliśmy profesjonalne Jury, które wybrało finałową dziesiątkę obiektów spośród waszych propozycji oraz zadecydowało o przyznaniu swojej statuetki.

Obradom jury przewodniczył redaktor serwisu BRYLA.pl architekt Piotr Czaja. poza nim w skład Jury weszli: Stefan Wrona, architekt, dziekan Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, Jerzy Grochulski, architekt, Wiceprezes Stowarzyszenia Architektów Polski, Wojciech Wagner, urbanista, Naczelnik Wydziału Estetyki M.St. Warszawy, Paweł Stremski, Dyrektor wydawniczy i programowy Gazeta.pl oraz
Agnieszka Gołębiewska, Dyrektor Marketingu, ANWIS. Oczywiście jak co roku przez tydzień także Wy głosowaliście w naszym plebiscycie i to Wy zadecydowaliście do kogo trafi BRYŁA ROKU Internautów.

Nowością jest także zorganizowana po raz pierwszy w historii uroczysta gala podczas której zostaną wręczone zaprojektowane specjalnie na tą okazję statuetki BRYŁY ROKU. Poza wręczeniem statuetek wieczór 27 kwietnia będzie też okazją do wysłuchania wykładów prof. Ewy Kuryłowicz z pracowni Kuryłowicz & Associates oraz przedstawiciela pracowni JEMS Architekci. Gala będzie też okazją do osobistego spotkania i porozmawiania z architektami, którzy zaprojektowali nominowane budynki - takiej okazji nie powinien przegapić żaden miłośnik architektury.

Aby wziąć udział w gali i na żywo zobaczyć wszystkie wydarzenia zaplanowane podczas tego specjalnego wieczoru wystarczy, że zostawicie nam tutaj swój adres mailowy. Dla pierwszych osób mamy przewidziane miejsca na naszej widowni. osoby, które znajdą się w gronie szczęśliwców dostaną w odpowiedzi druk zaproszenia wraz z prośba o potwierdzenie obecności poprzez podanie imienia i nazwiska.

Dla tych, którzy nie będą mogli osobiście pojawić się na wydarzeniu zaplanowaliśmy transmisję na żywo na naszym profilu w serwisie Facebook. Start transmisji około godziny 18, 27 kwietnia 2016.

Bądźcie razem z nami i wspólnie twórzmy to wydarzenie!

Komentarze (2)
Kto zdobędzie prestiżowy tytuł? Gala wręczenia statuetek BRYŁA ROKU 2015
Zaloguj się
  • Gość: Trele

    Oceniono 2 razy 2

    Kuryłowicz z Kuryłowicz i JEMS z JEMS i tak w kółko... a nie czasem jeszcze WWAA Mostafa lub jego panna - taki wąski świat -> wąskie horyzonty.

  • Gość: p

    Oceniono 1 raz 1

    Statuetka z schiedla ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX