Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

JW Construction sprzedaje luksusowe wille [zdjęcia]

red

Deweloper liczy, że osiedle Villa Campina trafi w gust najbogatszych. Zobacz pokazowe wille, które wybudował pod Ożarowem Mazowieckim

Dom pokazowy osiedla Villa Campina
Dom pokazowy osiedla Villa Campina
Fot. Lukasz Bera

Deweloper, którego znakiem rozpoznawczym były tanie osiedla, próbuje wejść w segment inwestycji luksusowych. Villa Campina to osiedle powstające w miejscowości Kręczki pod Ożarowem Mazowieckim, około ośmiu kilometrów od zachodnich granic Warszawy. Deweloper dysponuje tam ponad 40 hektarami gruntu. Początkowo planował w tym miejscu budowę gigantycznego osiedla trzy- i czteropiętrowych bloków, w których w sumie byłoby dwa i pół tysiąca mieszkań. Zdążył rozpocząć budowę 11 bloków, gdy władze Ożarowa zmieniły plan zagospodarowania, dopuszczając jedynie budowę domów jednorodzinnych. JW. Construction dostosował się do tych zapisów. W Kręczkach zaplanował budowę dwustu domów na działkach o powierzchniach od nieco ponad 700 m kw. do ok. 1,4 tys. m kw. Jego pracownia architektoniczna opracowała 12 projektów domów o różnych stylach architektonicznych i metrażach wahających się od 116 do 193 m kw. Deweloper obiecuje, że do realizacji domów wykorzystane będą wysokiej klasy materiały oraz zastosowane nowoczesne technologie zapewniające ich ekonomiczną i komfortową eksploatację. Każdy z domów zostanie przystosowany do instalacji automatyki domowej integrującej wszystkie domowe instalacje. Ceny domów wraz z działką zaczynają się od prawie 1,1 mln zł.

Inwestycja powstaje w nietypowy, jak na tego dewelopera sposób: najpierw zostało zbudowane 12 domów pokazowych, wykończonych tak, jakby następnego dnia ktoś miał się do nich wprowadzić. Osiedle budowane jest "na miarę", jak garnitur u krawca - po tym, jak klient wybierze sobie dom, deweloper zbuduje go na jednej z oferowanych działek.

W sobotę, 14 lipca JW. Construction organizuje zaś dzień otwarty, podczas którego każdy może się przymierzyć do każdego domu.

źródło: warszawa.gazeta.pl

Dom pokazowy osiedla Villa CampinaDom pokazowy osiedla Villa CampinaDom pokazowy osiedla Villa Campina

Skomentuj:

JW Construction sprzedaje luksusowe wille [zdjęcia]