artykuł sponsorowany

 • Drewniany taras z desek IDECK marki DLH Poland

  Drewno w rękach współczesnych architektów

  Drewno dzięki swoim walorom estetycznym oraz łatwości komponowania się z innymi materiałami pozwala na realizację nowoczesnych, a nawet awangardowych projektów. Znakomicie pokazuje to zorganizowany przez firmę DLH Poland cykl konkursów ?Drewno w Architekturze?. Szeroka gama egzotycznych gatunków drewna, doradztwo oraz bliska współpraca firmy DLH Poland z architektami sprzyja tworzeniu nowatorskich projektów.

 • Naturalny kolor desek podłogowych Teak skomponuje się z bielą ceramiki

  Podłoga wyjątkowo odporna na wilgoć - deski Teak firmy DLH Poland

  Naturalne i piękne drewno dodaje wnętrzom elegancji oraz klasy. Efektownym rozwiązaniem w domu są drewniane podłogi.  Wyjątkowe właściwości drewna tekowego pozwolą cieszyć się stylową podłogą także w miejscach szczególnie narażonych na działanie wilgoci. Deski podłogowe Teak oferowane przez DLH Poland pozwolą na realizację śmiałych pomysłów aranżacyjnych w łazience lub kuchni.

 • Deski tarasowe IDECK z wyjątkowego drewna tatajuba

  Gatunki drewna egzotycznego cieszą się ogromnym zainteresowaniem jako surowiec do budowy mocno eksploatowanych, zewnętrznych konstrukcji. Na szczególną uwagę w tym kontekście zasługują deski tarasowe IDECK z drewna tatajuba, które wyróżniają się najwyższą trwałością i pięknym, jednolitym kolorem.

 • Drewniany akcent w nowoczesnej architekturze budynków użyteczności publicznej

  Nowoczesne obiekty użyteczności publicznej wymagają niekonwencjonalnych rozwiązań aranżacyjnych, ponieważ jako wizytówki instytucji i firm pełnią funkcje reprezentacyjne. Obecnie modne stało się drewno elewacyjne, które w czasach rosnącej świadomości ekologicznej odzwierciedla trend powrotu do naturalnych surowców.

 • Przestronny taras... naturalnie!

  O wyborze materiału na taras decyduje przede wszystkim jego praktyczność i trwałość. Tradycyjne płytki terakotowe są obecnie wypierane przez ekologiczne surowce. Na popularności zyskują deski kompozytowe łączące zalety drewna i praktyczność płytek ceramicznych.