artykuł sponsorowany

 • Naturalny kolor desek podłogowych Teak skomponuje się z bielą ceramiki

  Podłoga wyjątkowo odporna na wilgoć - deski Teak firmy DLH Poland

  Naturalne i piękne drewno dodaje wnętrzom elegancji oraz klasy. Efektownym rozwiązaniem w domu są drewniane podłogi.  Wyjątkowe właściwości drewna tekowego pozwolą cieszyć się stylową podłogą także w miejscach szczególnie narażonych na działanie wilgoci. Deski podłogowe Teak oferowane przez DLH Poland pozwolą na realizację śmiałych pomysłów aranżacyjnych w łazience lub kuchni.

 • 9775177 https bi

  Deski tarasowe IDECK z wyjątkowego drewna tatajuba

  Gatunki drewna egzotycznego cieszą się ogromnym zainteresowaniem jako surowiec do budowy mocno eksploatowanych, zewnętrznych konstrukcji. Na szczególną uwagę w tym kontekście zasługują deski tarasowe IDECK z drewna tatajuba, które wyróżniają się najwyższą trwałością i pięknym, jednolitym kolorem.

 • Architektoniczny melanż

  Drewniany akcent w nowoczesnej architekturze budynków użyteczności publicznej

  Nowoczesne obiekty użyteczności publicznej wymagają niekonwencjonalnych rozwiązań aranżacyjnych, ponieważ jako wizytówki instytucji i firm pełnią funkcje reprezentacyjne. Obecnie modne stało się drewno elewacyjne, które w czasach rosnącej świadomości ekologicznej odzwierciedla trend powrotu do naturalnych surowców.

 • Taras pokryty deskami kompozytowymi iDeck w kolorze szarym

  Przestronny taras... naturalnie!

  O wyborze materiału na taras decyduje przede wszystkim jego praktyczność i trwałość. Tradycyjne płytki terakotowe są obecnie wypierane przez ekologiczne surowce. Na popularności zyskują deski kompozytowe łączące zalety drewna i praktyczność płytek ceramicznych.

 • firma xxx itp

  Przykładowy artykuł

  Miasto nie zdąży rozebrać budynku dawnych basenów Legii przed oficjalnym otwarciem nowego stadionu - przewiduje "Życie Warszawy".