Projekt: własny dom
Budowa domu to pod wieloma względami skomplikowane przedsięwzięcie. Można ułatwić sobie to wyzwanie, korzystając z pomocy specjalistów.
Prowadzona przez architektów Karola Nieradka i Gawła Biedunkiewicza firma Nowa Norma powstała, by ułatwić życie wszystkim tym, którzy marzą o własnym domu, ale nie są skłonni, by osobiście spędzić kilka lat życia na placu budowy. Panowie Karol i Gaweł przejmują cały trud budowania, oferując kompleksową usługę, której efektem jest gotowy dom klasy premium. Jest to dom powielony, powstały w ramach sprawdzonego projektu, do tego ekologiczny.
Misją firmy Nowa Norma jest to, by dom stał się dobrem, które można nabyć, a nie wypracować.
Nowa Norma w sposób innowacyjny podchodzi do projektowania i realizacji budynku. Zapewnia klientowi pełen pakiet:
- projekt domu,
- komplet niezbędnych dokumentów,
- rzetelnego kierownika budowy,
- sprawdzone ekipy budowlane,
- fachowy nadzór.
Budynek jest wyposażony we wszelkie niezbędne instalacje: wodno-kanalizacyjną, deszczową, elektryczną, centralnego ogrzewania i wentylacji mechanicznej z rekuperacją.
Wykorzystywanie do budowy domu elementów prefabrykowanych i standaryzacja detali usprawniają cały proces, optymalizują czas realizacji i gwarantują wysoką jakość budynku. Dobór materiałów jest zgodny z zasadami zrównoważonego budownictwa i spełnia najwyższe proekologiczne wymogi. Elegancja naturalnych materiałów, prosta forma budynku, dużo światła dziennego we wnętrzach – to najważniejsze założenia projektu.
Pierwszy etap współpracy z firmą Nowa Norma stanowi personalizacja wybranego przez inwestora wariantu budynku. Kolejny, w który przyszły właściciel nie jest angażowany, to uzyskanie wszelkich pozwoleń i skompletowanie koniecznej dokumentacji. Następną fazą procesu jest montaż budynku pod okiem kadry inżynierskiej. Efekt: inwestor otrzymuje klucze do domu, wraz z pozwoleniem na jego użytkowanie.
Więcej informacji: www.nowanorma.pl, www.maxberg.pl, www.biastudio.pl.
- Więcej o:
Znany deweloper każdego roku stworzy ogólnodostępne tereny zielone w czterech miastach. W tym roku na ten cel przeznaczył ponad 6 mln zł
Biuro Copernic z... kontenerem morskim i ogromną rzeźbą Kopernika
Autorski system informacji wizualnej muzeum - Fabryka Czekolady E. Wedel. Inspiracją było pudełko czekoladek
Polacy wyprodukowali krzesła na areny paryskiej olimpiady. Ich projektanci tłumaczą dlaczego od lat sprawdzają się na stadionach całego świata
Boom na inwestycje mixed-use w Polsce. Co wpływa na ich rosnące znaczenie dla aglomeracji?
To koniec słynnej księgarni "Warszawianka" przy Placu Bankowym w Warszawie. Będzie tu Empik
Jak wyglądały prace nad zielonym dachem Zakładu Unieszkodliwiania Stałych Odpadów Komunalnych w Warszawie?
Biuro Coca-Cola HBC w Warszawie projektu BIT CREATIVE. Czołowe produkty zostały użyte jako elementy wystroju wnętrza