Projekt: własny dom
Budowa domu to pod wieloma względami skomplikowane przedsięwzięcie. Można ułatwić sobie to wyzwanie, korzystając z pomocy specjalistów.

Prowadzona przez architektów Karola Nieradka i Gawła Biedunkiewicza firma Nowa Norma powstała, by ułatwić życie wszystkim tym, którzy marzą o własnym domu, ale nie są skłonni, by osobiście spędzić kilka lat życia na placu budowy. Panowie Karol i Gaweł przejmują cały trud budowania, oferując kompleksową usługę, której efektem jest gotowy dom klasy premium. Jest to dom powielony, powstały w ramach sprawdzonego projektu, do tego ekologiczny.
Misją firmy Nowa Norma jest to, by dom stał się dobrem, które można nabyć, a nie wypracować.
Nowa Norma w sposób innowacyjny podchodzi do projektowania i realizacji budynku. Zapewnia klientowi pełen pakiet:
- projekt domu,
- komplet niezbędnych dokumentów,
- rzetelnego kierownika budowy,
- sprawdzone ekipy budowlane,
- fachowy nadzór.
Budynek jest wyposażony we wszelkie niezbędne instalacje: wodno-kanalizacyjną, deszczową, elektryczną, centralnego ogrzewania i wentylacji mechanicznej z rekuperacją.
Wykorzystywanie do budowy domu elementów prefabrykowanych i standaryzacja detali usprawniają cały proces, optymalizują czas realizacji i gwarantują wysoką jakość budynku. Dobór materiałów jest zgodny z zasadami zrównoważonego budownictwa i spełnia najwyższe proekologiczne wymogi. Elegancja naturalnych materiałów, prosta forma budynku, dużo światła dziennego we wnętrzach – to najważniejsze założenia projektu.
Pierwszy etap współpracy z firmą Nowa Norma stanowi personalizacja wybranego przez inwestora wariantu budynku. Kolejny, w który przyszły właściciel nie jest angażowany, to uzyskanie wszelkich pozwoleń i skompletowanie koniecznej dokumentacji. Następną fazą procesu jest montaż budynku pod okiem kadry inżynierskiej. Efekt: inwestor otrzymuje klucze do domu, wraz z pozwoleniem na jego użytkowanie.
Więcej informacji: www.nowanorma.pl, www.maxberg.pl, www.biastudio.pl.










- Więcej o:
Od 29 lipca wchodzą w życie przepisy o miejscach doraźnego schronienia. Projektanci i inwestorzy muszą działać
Porzucone budynki mogą stać się farmami. Jak będzie wyglądać miejskie rolnictwo przyszłości?
Polska artystka tworzy jedną z największych szklanych instalacji w Dubaju. Spektakularny projekt Edyty Barańskiej dla Dubai Mall
Wykład Philippe’a Rahma "Architektura klimatyczna" w MOCAK-u
Skandynawskie brzmienie w Saski Crescent – nowe, wielofunkcyjne biuro GN Polska zaprojektowane przez BIT CREATIVE
W Warszawie powstało pierwsze w Europie modularne biuro
Sektor budowlany coraz bardziej zanieczyszcza środowisko. WBCSD i Arup przedstawiają plan działań, który może to zmienić
Światło, komfort i zrównoważony design – ponadczasowa perspektywa dla wnętrz