Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wirtualne wycieczki po domach Franka Lloyda Wrighta. Co tydzień zwiedzanie innego obiektu

WG

Domy zaprojektowane przez Franka Lloyda Wrighta można teraz zwiedzać bez wychodzenia z domu. Dzięki akcji #WrightVirtualVisits możemy odbyć wirtualną wycieczkę m.in. po Fallingwater czy Taliesin.

Wirtualne wycieczki po domach Franka Lloyda Wrighta. Co tydzień zwiedzanie innego obiektu. Na zdjęciu: Fallingwater
Wirtualne wycieczki po domach Franka Lloyda Wrighta. Co tydzień zwiedzanie innego obiektu. Na zdjęciu: Fallingwater
Fot. lachrimae72 - https://www.needpix.com/photo/882899/house-in-nature-house-falling-water-architecture-building-historical, CC0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=88743190

Domy Franka Lloyda Wrighta - zwiedzanie online

Cały świat zostaje tej wiosny w domach. Zamknięte są praktycznie wszystkie instytucje kultury - teatry, muzea i galerie. Wiele z nich przeniosło swoje działania do internetu - spektakle odbywają się online, koncerty grane są na żywo z domów artystów, a muzea udostępniają swoje zbiory online.

Zobacz: Bauhaus w kolekcji Google Arts & Culture. Wirtualne spacery, wystawy online i ogromna dawka wiedzy>>

Frank Lloyd Wright Building Conservancy, Fundacja Franka Lloyda Wrighta i Unity Temple Restoration Foundation przygotowały akcję #WrightVirtualVisits. To niezła gratkę dla miłośników architektury!

Począwszy od 2 kwietnia, w każdy czwartek o godz. 17.00 polskiego czasu , można uczestniczyć w wirtualnym spacerze po domu zaprojektowanym przez Franka Llyoyda Wrighta. W akcji biorą udział m.in. domy, wpisane w 2019 roku na listę światowego dziedzictwa UNESCOFallingwater, Frank Lloyd Wright Building Conservancy czy Taliesin. Krótkie wirtualne wycieczki dostępne będą na profilach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter) danego obiektu.

Domy Franka Lloyda Wrighta biorące udział w akcji #WrightVirtualVisits. Adresy

Niestety, nie wiadomo dokładnie, którego dnia będzie wycieczka po konkretnym domu. Pozostaje nam śledzić wszystkie strony! Zobaczcie wycieczkę po Malcolm Willey House w Minneapolis (stan Minnesota), która odbyła się 2 kwietnia:

 

    Więcej o:

Skomentuj:

Wirtualne wycieczki po domach Franka Lloyda Wrighta. Co tydzień zwiedzanie innego obiektu