Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wnętrza hotelu Crowne Plaza - The HUB w Warszawie

Mat. prasowe/red. WG

Na warszawskiej Woli, nieopodal Ronda Daszyńskiego, otwarto niedawno pierwszy w Polsce hotel Crowne Plaza - The HUB. To nowoczesny obiekt, położony w sercu stolicy. Jego wnętrza są równie spektakularne, co bryła. Zaglądamy do środka!

Hotel Crowne Plaza - The HUB w Warszawie
Hotel Crowne Plaza - The HUB w Warszawie
Fot. i stylizacja: JAM Kolektyw

Crowne Plaza - wnętrza

The Warsaw HUB przy Rondzie Daszyńskiego na warszawskiej Woli to nowoczesny, wielofunkcyjny kompleks. Dwa wieżowce połączone pomostem kryją w sobie centra konferencyjne, strefy relaksu, hotele i powierzchnie biurowe. Niedawno otwarto tu pierwszy w Polsce hotel Crowne Plaza. Projekt jego wnętrz powierzono warszawskiej pracowni Tremend.

Motywem przewodnim we wnętrzach Crowne Plaza jest Wisła, jej wyjątkowa dzika natura, słońce i piasek nadwiślańskich plaż. Szacunek do natury w realizacji przejawia się nie tylko w nawiązaniach do przyrody, ale także w świadomym doborze materiałów. W strefach wspólnych wykorzystano między innymi konglomerat kwarcowy Silestone, wyprodukowany przez firmę Cosentino.

Zobacz także: Futurystyczne podziemne przejście łączące stację metra Rondo Daszyńskiego z kompleksem The Warsaw HUB gotowe. To projekt Massive Design>>

Crowne Plaza  - części wspólne

Części wspólne są odzwierciedleniem tętniącego życiem miasta. Są nasycone, pełne koloru i eklektyczne. Charakteryzuje je bogactwo materiałów wykończeniowych i wyjątkowa dbałość o detal – nie znajdziemy tu przypadkowych elementów dekoracyjnych.

Warto również zwrócić uwagę na meble – miękka skóra, przyjemne w dotyku tkaniny połączone z subtelnym rysunkiem trwałych i wytrzymałych stołów.

Centrum konferencyjne zostało natomiast utrzymane w duchu lifestylowym. Przywodzi ono na myśl skojarzenia z nowoczesnym centrum dowodzenia, wypełnionym nowymi technologiami, a jednocześnie przytulnym.

Zobacz także: Najwyższy na świecie hotel modułowy powstaje w Nowym Jorku. Jego elementy są już w drodze - wyruszyły z podkrakowskiej Skawiny>>

Hotel Crowne Plaza - The HUB w Warszawie
Hotel Crowne Plaza - The HUB w Warszawie
Fot. i stylizacja: JAM Kolektyw

We wnętrzach hotelu zastosowano materiały najwyższej jakości, tak by odzwierciedlić wielkomiejski charakter miejsca i wyjść naprzeciw oczekiwaniom gości z całego świata. Designerskie oświetlenie, duża ilość naturalnej zieleni, starannie wybrane meble - wszystko to tworzy spójną, nowoczesną całość.

    Więcej o:

Skomentuj:

Wnętrza hotelu Crowne Plaza - The HUB w Warszawie