Architekci i Jacek Rozenek w Krakowie
Już 26 lutego kolejny wieczór z cyklu PERSPEKTYWA. Tym razem do spotkania architektów i designerów dojdzie w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej ?Manggha? w Krakowie. Wstęp wolny, zapisy trwają.


Po zimowej przerwie powraca unikalny cykl wieczorów branży architektonicznej i projektowej. Tym razem PERSPEKTYWA zagości w murach krakowskiego Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”. Obiekt łączący wpływy polskie i japońskie doskonale oddaje klimat spotkań, na których prezentowane są różne punkty widzenia i projektowe tajniki najbardziej unikalnych budynków.
- W PERSPEKTYWIE chodzi przede wszystkim o inspirację i poszerzanie zawodowych horyzontów. Sprzyjają temu wyjątkowe wnętrza, w których gromadzą się słuchacze, ale przede wszystkim to zasługa naszych gości - mówi Magdalena Dymek, marketing manager w firmie Häfele, pomysłodawcy wieczorów PERSPEKTYWA.
Wzorem minionych spotkań w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, w Krakowie wystąpią:
. Jacka Rozenek - coach i trener biznesu, który opowie m.in. o relacjach architektów z klientami.
. Dorota Szlachcic - laureatka Honorowej Nagrody SARP Wrocław 2015, odpowiedzialna za projekt wrocławskiego Afrykarium oraz unikalnego schroniska górskiego w Nepalu.
. Rafał Osiński - architekt i ekspert ds. technologii budowlanych, który poruszy temat najnowszych rozwiązań wykorzystywanych przy inwestycjach hotelowych.
Spotkanie odbędzie się 26 lutego o godz. 18:00. Można się już zapisywać. Wstęp na wolny, decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracji można dokonać na stronie www spotkania. Patronem wydarzenia jest m.in. Stowarzyszenie Architektów Polskich.
Więcej informacji: www.perspektywaspotkania.pl
PERSPEKTYWA Kraków
26 lutego, godz. 18:00
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”
ul. Konopnickiej 26
Wstęp wolny
- Więcej o:
Kiczem jest brak profesjonalizmu. O architekturze i postmodernizmie z Wojciechem Jarząbkiem
Projekty z serii mission impossible to jej specjalność: Dorota Szlachcic [WYWIAD]
Warszawa, jakiej nie zobaczysz. Fantastyczne wizje stolicy według Tytusa Brzozowskiego [WYWIAD]
Prof. Joseph Rykwert: "Wieżowce pożerają miasto. Trzeba budować dla ludzi" [WYWIAD]
Modee – mineralna rewolucja na ścianie. Nowość, która zmienia zasady gry
IKEA odświeża swoje najlepsze projekty. Kolekcja Nytillverkad to vintage na nowo
Zielony dach na ZUSOK został ukończony. Jak wyglądała przemiana obiektu podczas prac?
Arup wskazuje kierunek rozwoju projektowania generatywnego. Z tego narzędzia korzystają tysiące inżynierów na całym świecie