Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Architekci i Jacek Rozenek w Krakowie

red

Już 26 lutego kolejny wieczór z cyklu PERSPEKTYWA. Tym razem do spotkania architektów i designerów dojdzie w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej ?Manggha? w Krakowie. Wstęp wolny, zapisy trwają.

Jacek Rozenek
Jacek Rozenek
fot. mat. prasowe

Po zimowej przerwie powraca unikalny cykl wieczorów branży architektonicznej i projektowej. Tym razem PERSPEKTYWA zagości w murach krakowskiego Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”. Obiekt łączący wpływy polskie i japońskie doskonale oddaje klimat spotkań, na których prezentowane są różne punkty widzenia i projektowe tajniki najbardziej unikalnych budynków.

- W PERSPEKTYWIE chodzi przede wszystkim o inspirację i poszerzanie zawodowych horyzontów. Sprzyjają temu wyjątkowe wnętrza, w których gromadzą się słuchacze, ale przede wszystkim to zasługa naszych gości - mówi Magdalena Dymek, marketing manager w firmie Häfele, pomysłodawcy wieczorów PERSPEKTYWA.

Wzorem minionych spotkań w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, w Krakowie wystąpią:

.    Jacka Rozenek - coach i trener biznesu, który opowie m.in. o relacjach architektów z klientami.
.    Dorota Szlachcic - laureatka Honorowej Nagrody SARP Wrocław 2015, odpowiedzialna za projekt wrocławskiego Afrykarium oraz unikalnego schroniska górskiego w Nepalu.
.    Rafał Osiński - architekt i ekspert ds. technologii budowlanych, który poruszy temat najnowszych rozwiązań wykorzystywanych przy inwestycjach hotelowych.

Spotkanie odbędzie się 26 lutego o godz. 18:00. Można się już zapisywać. Wstęp na wolny, decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracji można dokonać na stronie www spotkania. Patronem wydarzenia jest m.in. Stowarzyszenie Architektów Polskich.
Więcej informacji: www.perspektywaspotkania.pl

PERSPEKTYWA Kraków
26 lutego, godz. 18:00
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”
ul. Konopnickiej 26
Wstęp wolny

    Więcej o:

Skomentuj:

Architekci i Jacek Rozenek w Krakowie